LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta nu am inteles-o niciodata pe forumul asta: de ce trebuie sa faci o lista sa te intalnesti? Nu scrie asa ceva in regulament.

    Comment


    • Forumul poate fi considerata o modalitate de comunicare...

      Doritorilor care vor sa vina la intalnire, sa nu uitati, in noaptea asta se da ora inainte, nu uitati sa tineti cont de asta
      Last edited by gheorgngv; 24 March 2012, 23:32. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • O intalnire scurta, pret de o cafea; poate altadata mai multi doritori.
        O saptamana frumoasa tuturor.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Originally posted by berec View Post
          Asta nu am inteles-o niciodata pe forumul asta: de ce trebuie sa faci o lista sa te intalnesti? Nu scrie asa ceva in regulament.
          daca toate forumurile ar fi la fel, ar fi inutile. lista nu este o obligatorie, scopul listei e cel de a incuraja persoanele sa mearga la intalnire. daca sunt trecute 2 persoane pe lista scade interesul altor persoane de a se implica. dar daca lista este mai lunga, insemna ca lumea este interesata de prezenta la aceste intalniri.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Corect; incercam fiecare cat putem sa tinem treaza atentia in legatura cu necesitatea ca aceste intalniri sa aibe loc, din mai multe motive, cel mai important, dupa parerea mea, fiind socializarea.
            Regret ca in urmatoarele 2 duminici nu voi putea veni la o eventuala intalnire, fiind plecat din localitate.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Originally posted by crististreulea View Post
              daca toate forumurile ar fi la fel, ar fi inutile. lista nu este o obligatorie, scopul listei e cel de a incuraja persoanele sa mearga la intalnire. daca sunt trecute 2 persoane pe lista scade interesul altor persoane de a se implica. dar daca lista este mai lunga, insemna ca lumea este interesata de prezenta la aceste intalniri.
              Corect; incercam fiecare cat putem sa tinem treaza atentia in legatura cu necesitatea ca aceste intalniri sa aibe loc, din mai multe motive, cel mai important, dupa parerea mea, fiind socializarea.
              Regret ca in urmatoarele 2 duminici nu voi putea veni la o eventuala intalnire, fiind plecat din localitate.

              Foarte buna afirmatiile si adevarate

              O intalnire scurta, pret de o cafea; poate altadata mai multi doritori.
              O saptamana frumoasa tuturor.
              Intradevar scurta buna si cu oameni parolisti multumim de urari si distractie frumoasa in continuare:d

              Comment


              • Mai bine sa se vina la intalnire decat sa se faca atata taclare pe forum...iar dupa intalnire sa se expuna parerile despre intalnire.Zic numai din punct de vedere al intalnirilor si nu vreau sa descurajez participarea la forum nicidecum.
                Numai bine
                https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                Comment


                • Asa este Aline, dar poti sa aduci oamenii cu forta? Ne zbatem si noi cativa ...Uite tu de ce nu vii? Sa ne adunam fratilor, lasa-ti dreaq orgoliile; nu traim toti in acelesi oras? Se pune praful peste tot, ce am vazut ca a-ti facut.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Originally posted by IancuMIC View Post
                    Asa este Aline, dar poti sa aduci oamenii cu forta? Ne zbatem si noi cativa ...Uite tu de ce nu vii? Sa ne adunam fratilor, lasa-ti dreaq orgoliile; nu traim toti in acelesi oras? Se pune praful peste tot, ce am vazut ca a-ti facut.
                    Nu am dat cu parul ... fiecare cand prinde wikeend-ul fuge prin imprejurimi(pe la tara, gratar, garboavele...etc), azi imi cer scuze, chiar nu am putut sa ajung nicidecum.Pe Duminica viitoare.
                    PS Georgica stie ca m-am gasit cu el azi...am fost plecat la tara...
                    Last edited by valeriuciprian; 25 March 2012, 23:13.
                    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                    Comment


                    • Nicio problema; si eu am avut astazi musafiri, dar am spus ca vin, am venit. Pana la urma mai cunosti un om , mai schimbi o parere...asta e.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Da si asta ar trebui sa se rezume la o intalnire?!...adica asta sa fie esentialul unei intalniri? bineinteles pe lenga legari de noi prietenii, noi idei...sa vii de placere si cred ca am zis Tot! Sa vii neconditionat de nimic...pur si simplu sa astepti cu nerabdare Duminica pentru intalnire...ASTA VREAU SA SIMT eu!!!
                        O saptamana frumosa va doresc.
                        https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                        Comment


                        • Intalnirea LoganClub Galaţi duminică 1 Aprilie (nu e păcăleală), ora 11:15, in parcare la Popescu:
                          1.skypee™
                          2.gheorgngv
                          3.laureatu'
                          4.
                          5.
                          6.
                          Skypee™

                          Comment


                          • Câteva imagini de la întâlnire ...
                            Attached Files
                            Skypee™

                            Comment


                            • Ma bucur sa vad si masina unui nou venit in club, Sorin RDY. Bravo, baieti !
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Da sa concretizat, realizat inca o gaseala, putini da buniMultumim skype pt poze:d
                                App incantat de cunostinta Sorin si te mai asteptam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google