LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariuse, ai vazut; baietii sunt ok; pacat ca nu pot veni duminica; la botez
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      Mariuse, ai vazut; baietii sunt ok; pacat ca nu pot veni duminica; la botez
      Nu-ti face probleme, peste o saptamana organizam taiatul din motz!

      Comment


      • ; deci n-ar trebui sa ratez intalnirea, nu?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Mai nu mai speriati baiatu ca cine stie ce crede dupaia lasati-l sa se convinga ce oameni pasnici suntem si de gasca

          Eu debea astept sa ma dau cu covorasu din porbagaj dar sa tina zapada pana duminica

          Comment


          • Ar fi bine macar sa fie vreme de bulgareala)la ce frig e in seara asta o sa ajungem sa venim cu patinele.

            Comment


            • Originally posted by gheorgngv View Post
              lasati-l sa se convinga ce oameni pasnici suntem si de gasca
              Da, da, pasnici; ai grija George, nu lasa prea deschisa portiera dreapta, ca mereu dupa intalniri trebuie sa editez pozele ca se vede sabia aia; sperii lumea, ce dreaq.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Originally posted by gheorgngv View Post
                Vin si eu cu o propunere daca mai tine zapada pana duminica ce ziceti vreti sa facem gaseala pe partie
                Am si eu o intrebare unde este aceasta "partie" ?Tot in parcare la Popescu?

                Comment


                • Marius anii din urma ne adunam la filesti prin dreptul combinatului si acolo ne dadeam
                  Iancu e in caz de necesitate aia

                  Comment


                  • Buna ziua lumee!!! Activitate pe aici, nu gluma. Duminica, pastrati si pentru mine un loc, pe partie. Numai bine! Pe duminica!
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Da...PARTIEEEEE
                      Daca nu avem saniuta, covoras, avem masina...
                      Nu uitati de micii loganisti.

                      Comment


                      • Pacat ca nu e zapada tot timpul anului la Galati; ne-am fi mutat intalnirile in pacare la Real, din considerente de ...spatiu; da'i bine si asa.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Nu stiu ce mai pui problema simona de loc nu-i problema asta doar stii

                          Sa dau drumu la o lista sa vedem ce doritori sunt pentru gaseala de maine....

                          1.gheorgngv
                          2.
                          3.
                          4.
                          Last edited by gheorgngv; 15 December 2012, 15:43. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Va doresc intrevedere placuta si nu uitati un lucru; o intalnire fara poze, e ca nunta fara lautari
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • o intalnire de unu singur nu se poate....

                              Comment


                              • Cine nu spera, dispera; asadar mai mult optimism.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google