LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As raspunde eu dar mi-este sa nu deschid iar polemici de proasta calitate, asa ca las pe altii. Oricum, majoritatea celor care ma cunosc stiu ce parere am eu despre "reconciliere". Doar un semn, si-am semnat PENTRU. Hai noroc si minte multa!

    Comment


    • Cine are un raspuns, acesta trebuie dat; "polemicile inutile" au si ele partea buna; dau adevarata "valoare" a unor oameni.
      Eu cred ca cine are minte a invatat ce trebuie de invatat si loganistii galateni nu se vor arunca iarasi in dispute fratricide.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • si eu sunt pentru "reconciliere"

        Comment


        • io zic ca se poate...ne intilnim si gata nu cred ca este mare greutate...
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • Vin si eu duminica . Unde si la ce ora?
            GL-22-TOF

            Comment


            • In parcare la Popescu ...locul consacrat de intalniri.Poate ajung si eu.
              sigpic

              Comment


              • E bine la 11, in parcare la Popescu?
                Sper sa ajung si eu de data asta.
                Last edited by IancuMIC; 4 January 2014, 10:36.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • I'm in, boys!

                  Comment


                  • salutare

                    au trecut cativa ani de la "despartire" ...culmea tot in ianuarie s-a intamplat faza ...nu pot ajunge la intalnire, dar va salut din ialomita si sper sa fie o super intalnire ...succes galati

                    Comment


                    • Ne vedem deci la 11 in parcare?

                      Comment


                      • Ieri au fost 315 CP si 48 valve, in parcare. 3 masini.

                        Comment


                        • Mdea; veneau mai multi, dar s-au jenat ca nu au...16v.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Reunim maine valvele? Daca da, propun sa deschidem lista sa vedem cine vine ... evitam sa se anunte mai multi si sa nu vina. Acuma na, daca nu mai poate omu' sa vina, aia e. Dar lista are farmecul si scopul ei. Parerea mea. Asa ca hai, scoateti caru' la gaseala.

                            Comment


                            • Daca vii numai tu, atunci mai bine nu; noi ne putem intalni la...farmacie
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Da, la o aspirina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google