LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Data viitoare imi tunez masina cu niste apa si spuma.......si poate oi pune si jentzile alea....sa vad cum or sta )
    Last edited by valeriuciprian; 19 November 2007, 16:00.

    Comment


    • #62
      Chiar sunt nerabdator sa vad cum sunt jentile si cauciucile de la Metro.

      Comment


      • #63
        O sa incerc sa le pun pana data viitoare nu promit ca nici eu nu sunt ferm convins ca`mi plac le`am vazut pe alta masina si dupa cum ziceam si atunci nu prea imi plac cum dau,ptr ca fac rotile prea mici
        Last edited by valeriuciprian; 19 November 2007, 15:51.

        Comment


        • #64
          salut!!!! vreau si eu sa stiu daca se mai tine vreo intalnire de asta intre cei care au logan din gl ca mi-am luat un prestige si unii din prietenii mei din ic frimu ma tot bat la cap ca ei stiu tot despre masina asta ca cica am facut o greseala ca am luat-o si as vrea sa mai schimb unele pareri cu posesorii de logan nu cu toti terminatii care-si deschid gura aiurea (astept mesaj)
          Last edited by valeriuciprian; 19 November 2007, 18:07.

          Comment


          • #65
            Propunere:Intalnirea viitoare va fi tot duminica la 11 in aceeasi locatie (parcarea "de la Popescu")...te asteptam sa te lamurim cum sta treaba cu Prestige...
            sigpic

            Comment


            • #66
              La urmatoarea intalnire sper sa fie ceva mai cald sau macar sa ma imbrac mai gros iar daca e vorba sa facem si un test intre 1.6 16V si 1.5dCi promit ca vin in tricou , sa mai "usurez" masina . Per total a fost bine si intalnirile de acest gen sunt in totdeauna binevenite .

              Comment


              • #67
                Personal nu sunt de acord cu "testele"...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  adanny sper sa pot sa vin Duminica sa iti spun tot ce pot sa iti spun pentru ca si eu am PRESTIGE de cand a aparut in GL.
                  In caz ca nu reusesc sa ajung ca am SAMBATA aniversarea de 25 de ani de casatorie a parintilor iar duminica ar trebui sa merg la bunici care aniverseaza 80 de ani a bunicului.
                  In caz de vrei sa vorbim intre timp adauga pe MESS: bigdex84@yahoo.com si mai vorbim.

                  Comment


                  • #69
                    Sa deschidem lista cu participanti la intalnirea de duminica ora 11 aceeasi locatie...asteptam si brailenii

                    1 valeriu ciprian gri platine
                    Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:02.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      duminica asta nu pot sa mah prezint....data viitoare

                      Comment


                      • #71
                        eu vin , trece-ma pe lista . Ar trebui totusi sa cadem deacord cu totii la un loc de stat , de intalnit ne intalnim in parcare dar ar fi bine sa hotaram un loc unde sa poposim de preferat undeva unde e putin mai cald , astept propuneri .

                        Comment


                        • #72
                          1 valeriu ciprian gri platine
                          2 maus rosu

                          Pai daca nu are altcineva vreo idee mai buna ramane tot Selgros...poate este mai cald si stam mai mult pe langa masini...
                          Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:02.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            trece-ma si pe mine in lista
                            Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:02.

                            Comment


                            • #74
                              Maine ma duc sa imi i-au KissFm-ul si sper ca de data asta sa ajung si eu.
                              Logan KissFm 1,6

                              Comment


                              • #75
                                si eu si eu.. rosu "cu pasiune " :P
                                Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google