LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce frumos sa dus ultimul loganas....frumos

    Comment


    • Felicitari sefu` pt functia de moderator...referitor la gaseala...nu garantez ca vin...oricum mai e pana duminica

      Comment


      • Valeriuciprian felicitari pentru avansare .

        Comment


        • Multumesc baieti
          Ar fi frumos sa ne intalnim la un gratarel...sa facem show Deci cine se mai anunta?
          sigpic

          Comment


          • Valeriuciprian: Felicitari pentru promovare! Va doresc timp frumos la iesirea care planuiti s-o faceti. Distractie placuta!
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Castigator campul . La Garboavele mai este inchisa gradina zoologica?
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Daca e vorba de garboavele eu propun sa facem dreapta dupa bariera,pe drumul asfaltat,si gasim loc acolo.am fost saptamana trecuta de florii acolo si erau locuri libere.masinile le putem lasa si la strada aia asfaltata ca sa nu le prafuim(prea tare ) si pana acolo drumul e bun,nu e deloc drum de pamant.ce spuneti?

                Comment


                • Adu nu erau capuse la Garboavele?Ca acum doua sapt au fost niste prieteni si s-au intors cu capuse si ei si vreo 2 catei care erau cu ei.

                  Comment


                  • Rocri...daca vrei sa vezi animale salbatice...ba fiare chiar...vino la padure cu noi si adu-ne o lada de bere...si atlasul cu animale salbatice...ca sa ne poti recunoaste..
                    adu89...e de preferat sa fim mai retrasi...asta e parerea mea...sa cautam un luminis pe care sa il blocam cu masini la intrare si sa stam doar noi acolo...plus ca o sa mai venim cu kinderi si parca nu imi doresc sa stau cu ochii pe ei sa nu iasa in strada...iti spal eu masina la plecare...
                    alexgame...sigur erau capuse?Ca daca e asa e cam nasol...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ok,daca imi speli tu masina merg oriunde ) glumeam.pai daca tot ne-am hotarat eu spun sa venim duminica si sa ne certam atunci live unde sa mergem ca pe net... nu are farmec putem veni si cu prietenele nu?

                      Comment


                      • Hei Valeriu, uite ce propun. Maine sau poimaine ma duc pana la Zatun sa vad Dunarea cum este. Eu zic sa mergem la Dunare. Oricum nu se compara. Aerul si celelalte. In plus arunc si o lanseta. Ce zici chief, ne bagam? Sunt locuri pentru toti, chiar in padure.

                        Comment


                        • Daca nu e Dunarea crescuta si e uscat merge si acolo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Va tin la curent. Maine sau poimaine ajung acolo si vreau sa postez si poze.

                            Comment


                            • Salutare vin si eu duminica valeriuciprian da-mi te rog id-u tau

                              Comment


                              • Salut Florine si bun venit pe forum... ai mesaj privat...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google