LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut loome...prezenta mea agreabila va lipsi de la intalnirea de duminica asta...plec la munte...poate next week dar nu cred nici atunci pt ca iar plec...la mare sper. Distractie placuta oriunde va veti duce!

    Comment


    • Originally posted by zanica View Post
      Salutare vin si eu duminica valeriuciprian da-mi te rog id-u tau
      Salut zanica si bine ai venit printre noi. Hai cu curaj ca ne gasesti tot timpul p-aici.

      Comment


      • Da vad ca se inghesuie lumea la iarba verde...nu gluma...
        sigpic

        Comment


        • Eu propun ziua de JOi sau VINERI pentu intalniri pentru ca iese lumea din localitate in weekend

          Comment


          • Si eu zic sa mutam ziua...macar sambata dimineata..sau joi/vineri dupa amiaza...ca de`acu pleaca lumea in week`end

            Comment


            • Salut baieti ... toata saptamana care vine o sa fiu la voi in oras ... fiind saptamana relativ libera pentru bugetari si studentime poate organizati o intalnire pe parcursul saptamanii ... eu sper sa fac rost de telefonul lui adu ca sa fiu la curent cu noutatile ca mi-ar place sa vin la o intalnire logan club galati ...
              apropo ,vin sa va sparg ouale in numele litoralului ,ca doar e pastele , nu?
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • Cristi...oo-le moldovenilor sunt tari...nu ai sanse...oricum te asteptam Sa speram ca saptamana viitoare sa ne intalnim...la un suc/bere si un cozonac cu oua rosii...
                Deocamdata nu mai avem organizator de intalniri...
                sigpic

                Comment


                • Sefu` cum nu mai avem? Ti`ai dat demisia?

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Cristi...oo-le moldovenilor sunt tari...nu ai sanse...oricum te asteptam Sa speram ca saptamana viitoare sa ne intalnim...la un suc/bere si un cozonac cu oua rosii...
                    Deocamdata nu mai avem organizator de intalniri...
                    ohooo . felicitari pentru functia de moderator ,dar poti sa ramai si organizator provizoriu pana va alegeti alt organizaror ... mai ales acum in aceasta perioada ideala pentru intalniri si distractii
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • @andrrei_ro A fost avansat. Desi cred ca se poate si cumul de functii respectiv moderator si organizator.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Duminica la Garboavele,cine se baga?Spuneti in paranteza si cate persoane ca sa stim si noi
                        1.adu (2)
                        2. ... ?

                        Comment


                        • 1.adu (2)
                          2.valeriu ciprian (4...2 mari si 2 kinderi )
                          sigpic

                          Comment


                          • 1.adu (2)
                            2.valeriu ciprian (4...2 mari si 2 kinderi )
                            3.lupulucian(2 mari si posibil 1 mic ) .......Ramane Garboavele , nu-i asa?
                            4.....

                            Comment


                            • Sarbatori Fericite pe ori unde ati merge,distractie maxima cu si fara oua. Hristos a inviat.

                              Comment


                              • Multumim...nikolas. Si tie la fel, cu cei dragi. Poate ne si cunoastem, cat mai curand. Daca tot ne-am dat in avarii, nu-i asa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google