LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va urez sarbatori fericite..distractie placuta la padure.. la mine 50 % din sarbatori petrec cu fam si 50% in drum spre Grecia .....sa na vedem cu bine

    Comment


    • Vin si eu maine

      Comment


      • Ok, Zanica. Vorbim mai incolo, pe forum sau la telefon.

        Comment


        • Maine sunt si eu la padure la garboavele..ne auzim la telefon si poate ne gasim..eu plec la 10:15 din bariera..daca e cineva care vine la ora aia il astept acolo si mergem toti

          Comment


          • Originally posted by andrrei_ro View Post
            Maine sunt si eu la padure la garboavele..ne auzim la telefon si poate ne gasim..eu plec la 10:15 din bariera..daca e cineva care vine la ora aia il astept acolo si mergem toti
            Salut Andrei. Nu stiu nimic de sefu. El spunea sa o luam mai devreme catre Garboavele. Mergi cu mai multi? Aplicam regula, cine ajunge primul tine loc pentru ceilalti? Salut. Sarbatori fericite, daca nu ne vedem maine

            Comment


            • Noi suntem vreo 6...deci 2 masini..au zis colegii ca stiu un loc unde`o fi ala nu stiu sa`ti zic..ne auzim la telefon si vedem cum ne intalnim si noi

              Comment


              • Originally posted by andrrei_ro View Post
                Noi suntem vreo 6...deci 2 masini..au zis colegii ca stiu un loc unde`o fi ala nu stiu sa`ti zic..ne auzim la telefon si vedem cum ne intalnim si noi
                Ok, frate, asa facem. S-ar putea sa plecam mai devreme, cine stie. Daca nu ne vedem la 10,15 in bariera sau unde ai spus. Ne auzim la telefon sigur, in jurul acestei ore.

                Comment


                • La 10 ne intalnim in bariera si mergem toti

                  Comment


                  • Cu scuzele de rigoare,nu pot ajunge maine... have fun anyway

                    Comment


                    • Daca nu poti ajunge...distractie placuta p`unde umbli :P si paste fericit

                      Comment


                      • Tuturor loganistilor, Paste Fericit! Sanatate, toate cele bune voua si familiilor voastre!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hristos A Inviat. Bafta tuturor loganistilor

                          Comment


                          • Hristos A Inviat!

                            Comment


                            • Adevarat a inviat ... sarbatori cu bine .
                              Maine la 10 e bine sa fim cu totii acolo...deoarece vom fi cam multi si trebuie sa ne miscam repede....sa nu ne prinda ora 12 cautand locuri de campare.Parerea mea e ca la 10.15 sa plecam...asta e valabil pentru cei nehotarati...
                              sigpic

                              Comment


                              • Hristos a inviat
                                felicitari lucian pt avansare
                                la 10 in bariera si plecam toti de acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google