LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorry! La caldura de afara nici sa numeri nu-ti mai vine!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Datorita temperaturilor... propun ca intalnirea noastra sa fie la ora 10, ce spuneti

      Comment


      • Originally posted by ady62 View Post
        Datorita temperaturilor... propun ca intalnirea noastra sa fie la ora 10, ce spuneti
        Seara,adica 22 00 .E o parere putin deplasata
        ?

        Comment


        • Si eu zic ca ar trebui mutata ora...E mult prea cald la 11...Doar sa fie umbra multa la stadion ca sa putem sta

          Comment


          • Si la umbra e prea cald acum! Eu cel putin nu suport prea bine caldurile....
            GL-22-TOF

            Comment


            • Cu caldura nu am probleme, cu frigul ...

              Comment


              • Deci ramane stabilita intalnirea maine ora 11,00, la intrarea auto a stadionului Dunarea.
                Up cu lista

                1. Ady62
                2. Andrrei_ro
                3. Ciprishor
                4. Lupulucian (nu pot sa vin )
                5. Adu89
                6. GLDexTer (daca nu intervine nimic neasteptat)
                7. Iashca
                8....

                Comment


                • [QUOTE=lupulucian;141405]Deci ramane stabilita intalnirea maine ora 11,00, la intrarea auto a stadionului Dunarea.

                  Care intrare frate, de jos sau de sus

                  Comment


                  • De jos breeee. Aia cu umbra.
                    Aia care se vede si de la fostul loc de intalnire

                    Comment


                    • Frumoase pozele. Faine de tot. Se pare ca a fost aleasa inspirat locatia.
                      Cum a fost?
                      Imi pare foarte rau ca nu am fost printre voi. Mai ales ca voi lipsi si la urmatoarele trei intalniri. O sa incerc sa intru pe forum si sa tin legatura cu voi.

                      Comment


                      • Si dupa cele alte 3 nemotivate sa na mai gandim daca te vom reintegra in clubul nostru. Sper ca tii la ............

                        Comment


                        • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                          Si dupa cele alte 3 nemotivate sa na mai gandim daca te vom reintegra in clubul nostru. Sper ca tii la ............
                          Ady 62 ai urcat pe locul 1 cu asemenea imagini ,mari ,clare, si mult mai relaxati cei din imagini fara sefi pe langa ei

                          Comment


                          • Imi cer scuze pt putinu` timp petrecut acolo ...Da` la plaja a fost super tare bronz ochi clatiti (deh..Cum sa te abtii) si distractie..Frumoase pozele bravo

                            Comment


                            • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                              Ady 62 ai urcat pe locul 1 cu asemenea imagini ,mari ,clare, si mult mai relaxati cei din imagini fara sefi pe langa ei
                              Stiu si imi este binecunoscuta reactia....Sefu, a fost taaaaaareeeee bine fara dvs. Cand mai plecati?Ma bucur ca ati fost relaxati.
                              O intrebare doar mai am....Ati cam facut posta scaunele alea, asa-i?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google