Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daniel la tine e bine ca nu aveti multe masini in parcare dar parca vad ca dupa ce plec imi va lua alta masina locul si munca mea sa dus pe apa sambetei
    sigpic

    Comment


    • iarna pe ulita mea

      Ia, intrebati-ma unu ce consum mediu am avut zilele astea?

      ... zero%, in puii mei ... ca n-am putut sa scot masina din parcare

      Moama, ci glume buni faci asta bah!

      PS Cred ca am si eu dreptul ca la 80-100 posturi pline de intelepciune si valoare, sa bag si eu cate unu d'asta ...

      Comment


      • Daca imi ocupa cineva locul deszapezit nici el nu mai pleaca de acolo. Pur si simplu o sa parchez la cativa cm in fata lui... sa se invete minte.
        GL-22-TOF

        Comment


        • danielliviu dami te rog nr tau pe privat daca muncesti la real si se primesc lanturi ca trebuie sa imi iau maine neaparat ! ms

          Comment


          • Originally posted by mrfler View Post
            cum se circula prin judetu galati? stie cineva ? vreau sa plec maine la cuca
            mrfler...arunca un ochi pe site-ul prefecturii...acolo spuneau ieri la 12 ca drunul e inchis dar trimit doua autofreze...si azi noapte sigur a viscolit iar zapada.
            sigpic

            Comment


            • La Popescu se gasesc lanturi auto dar pretul e pe masura vremii! O pereche de lanturi in romb pe care am dat anu trecut la Selgros 35 de lei acum la Popescu le vindeau cu 80 de lei!
              sigpic

              Comment


              • mrfler drumul spre cuca este inchis.
                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                Comment


                • da iti multumesc birky

                  Comment


                  • am mers zilele astea cu loganasul meu in seara asta am parcat-o si o las acolo pina cind baga astia ceva sa dezapezeasca.
                    Apropo de consum fratilor 16% dezastru

                    am mers cu masina zilele astea iar azi abia am ajuns acasa cu ea.Am parcat-o si acolo o las pina se deszapezesc drumurile.
                    Apropo de consum 16% (dezastru)gaura mare in buget si o sa o las sa se mai odihneasca
                    Last edited by batranul70; 18 December 2009, 20:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Fericiti sunt cei care nu depind de masina.In fiecare zi cind vin de la munca trebuie sa imi caut loc de parcare,deorece parcarea mea este impracticabila.Am ajuns sa parchez masina in alt cartier.

                      Comment


                      • cat a putut sa ninga, masina mea se mai vede doar putin, e ca in reclama aia la telefonia mobila ), si cateva poze
                        Attached Files
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • Azi m-am chinuit sa scot masina...dat zapada,montat lanturi...doua ore......tot tacamu'...munca in zadar...am ramas suspendat...e prea mare zapada...si am lasat-o in parcare cu toate ca azi aveam neaparat nevoie de ea.
                          La cata zapada e intre blocuri cred ca la primavara mai scoatem masinile
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu am sapat 4 ore!!! Cu inca un vecin. Sunt sleit! Am reusit sa ies la drum dar ... nu ai unde sa parchezi!!! Vechiul loc a fost ocupat instantaneu. Si tre sa iau lanturi neaparat. Ca kauciucuri n-am.

                            Comment


                            • de ce va mai agitati?
                              pe vremea asta tu vrei sa pleci cu masina ,vremea zice :nu!
                              eu,din fericire zic tot nu ca vremea si cand vad ce bine ma potrivesc cu ea(vremea)imi creste inima de bucurie!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • imi pare rau ca nu am facut poze la str.Stefan cel mare cu toate ca au avut alarma cei de la unitatea militara nu a reusit sa iasa nimic ce poseda roti cu anvelope au iesit doar cele cu senile si alea foarte greu sa plece inspre tecuci si cuca pt ai ajuta pe cei care au ramas inzapeziti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google