Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu se pune si blonda aia uda din fiecare seara?
    sigpic

    Comment


    • Nu stiu de ce vorbesti Bogdane m-am reprofilat la un spritake

      Si ce-i ma aici mi-ati luat fizicul la ochi?
      Adevarul e ca ar fi necesara putina miscare...dar cand?
      sigpic

      Comment


      • Vreau sa impart cu voi bucuria pe care am resimtit-o azi...nu rezist...si nu e vorba de voitimpul trece ametitor de repede...ve-ti intelege din poza atasata...referitor la JTCLS las pozele atasate de voi in viitoarele posturi sa vorbeasca.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Claudiu ma bucur ca ti-a placut...duminica la intalnire vom vorbi mai mult despre masini...dar si cate o haiducie dinasta e buna...ne mai destindem si noi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by valeriuciprian View Post
            Vreau sa impart cu voi bucuria pe care am resimtit-o azi...nu rezist...si nu e vorba de voitimpul trece ametitor de repede...ve-ti intelege din poza atasata...
            Alice, felicitari pentru absolvire! Colegii tatalui tau din LC Galati iti inmaneaza "Magna Cum Laude". Felicitari si tie ... mai comunistule, mai!
            Bravo voua!
            Apropo, ce facultate a terminat?

            Originally posted by MSD View Post
            Imi mai cer scuze inca odata prieteni pentru plecarea mea mai grabita ...
            Stai lejer, ca nu-i bai! Clubul nu obliga pe nimeni, la nimic. Important este sa te simti si tu bine.
            Last edited by gl_mmm; 4 June 2010, 11:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Cunoaste cineva daca in galati se reconditioneaza amortizoare? Va multumesc anticipat!
              sigpic

              Comment


              • Parca am vazut pe undeva reconditionari amortizoare dar nu mai stiu unde...ma gandesc si anunt
                sigpic

                Comment


                • Ce se intampla daca te iei dupa altii ?? Vedeti mai jos .
                  Attached Files
                  Skypeeâ„¢

                  Comment


                  • Da...urat moment...cel de pe banda 2 l-a lasat sa treaca pe cel care trecea liniile de tranvai...cel de pe banda 1 nu...si uite asa cel care a trecut liniile de tranvai poate ramane fara carnet...
                    sigpic

                    Comment


                    • imi poate spune cineva cum ajung la S.C. Apa Canal S.A. Galati?
                      sigpic

                      Comment


                      • @KeKet: salut, eu mi le-am reconditionat si au iesit foarte bine, lasa-mi id-u tau pe privat si vorbim mai multe daca esti interesat, e c-am 100 ron de amortizor.

                        Comment


                        • Da' de ce nu scriem aci exact ce si cum? Sa vada tot doritoru'?
                          Si ale mele sunt scurse intr-un mare fel. Sunt si eu interesat, deci/

                          Comment


                          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                            imi poate spune cineva cum ajung la S.C. Apa Canal S.A. Galati?
                            Bogdane iti explic azi la Gradina Botanica
                            sigpic

                            Comment


                            • I-am explicat eu acum vreo 2-3 ore. El imi multumeste cu o vizita! Bogdane, merge si la halba!

                              Comment


                              • Pai si ce daca ii mai explic si eu o data?Si da...tot la halba sa fie vizita si pentru mine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google