Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna asa! Bravo voua! Bine ca v-ati distrat!
    Imi pare rau ca nu am putut sa merg si eu dar am avut o zi infernala.
    Ne vedem maine la cafea.

    Comment


    • Felicitari celor care au onorat cu prezenta show-ul de la Braila...steag cu Logan Club Galati pe masina...super tare...de ce imi face impresia ca galatenii sunt peste tot?
      sigpic

      Comment


      • Se pare ca avem un "loganist" care "dincolo" a fost bine primit. Adica la noi nu a fost bine primit si s-a dus la ceilalti loganisti, unde a fost primit cu bratele deschise. La noi, nu! In cazul asta ma bucur ca am scapat de el, indiferent cine-o fi! Pentru asemenea gest nu merita sa fie coleg cu noi. Sa fie sanatos si el si colegii lui cei noi!
        Faza tare este ca habar n-am despre cine este vorba! Pe bune!
        Last edited by gl_mmm; 19 July 2010, 07:51.

        Comment


        • io cred,zic si io,ca era unul care nu avea pic de aroganta in el!
          pai daca nu are,nu are!
          ce sa caute printre noi?
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Haideti sa ne concentram pe cei existenti in club si daca e sa mai apara nouatati, scanam si daca nu's de calitate se elimina singuri, prin neadaptare la o lume buna !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Mircea ... lasa lumea sa vorbeste...manelistic spus sa inteleaga tot romanu...si nu el a spus ca s-a dus dincolo pentru ca aici nu e bine primit (sau nu a fost bine primit) ...dar cineva a interpretat asta evident din punctul si numai din punctul lui de vedere...cum de altfel face mai mereu...ca na...asta e jmekeria da Galati
              Eu inclin sa cred ca nu a stiut de existenta imparteli...si daca cei de "dincolo" ar avea taria de caracter sa nu mai vina dupa noi ar fi superperfect...dar nu au
              sigpic

              Comment


              • Propun sa inchidem subiectul asta pentru ca nu merita atata atentie. Sanatate si virtute!

                Comment


                • Sunt pentru

                  Originally posted by valeriuciprian View Post
                  Pai Relu va face operatiunea de sertizat cablul si a zis ca da si garantie...si duminica nu iesim la o pescuiala/ciorbareala?Oricum pana duminica vreau sa o fac.
                  Relu poate facem totusi si noi acele cabluri...ca ieri ne-am luat cu altele si am uitat
                  sigpic

                  Comment


                  • Relu se pregateste pentru Nationala de la Sibiu!
                    Nu cred ca-i mai sta lui gandu' la cablurile tale!

                    Comment


                    • Ca sa eliminam orice suspiciune si orice rautate, care tinde spre mine, tin sa mentionez ca ,,loganistul" care a ,,plecat" la celalalt club nu sunt eu. Respect ceea ce fac toate aceste cluburi, ca si organizare, dar tin sa mentionez ca oficial nu fac parte din absolut niciun club automobilistic.

                      Comment


                      • Despre Sorin e vorba...sa dezlegam misterul pana la sfrasit si sa inchidem subiectul...iar
                        sigpic

                        Comment


                        • Relu deabea de acum se gandeste la Nationala de la Sibiu,pana acum sa ocupat cu pregatirea mostenitoarei pentru excursie.Valeriu in legatura cu cablurile sa stii ca nu am uitat,dar astazi nu am gasit papucul care sa prinda cele doua cabluri care vin impreuna la pompa de injectie.Maine il procur te sun si ne intalnim in parcare la mine si le rezolvam,sper.

                          Comment


                          • E bine ca speri...vorbim maine atunci...dai un semn ceva...si zici mostenitoare...da ce si tu faci parte din vrun clan?
                            sigpic

                            Comment


                            • Dinastia Musatinilor iti spune ceva?

                              Comment


                              • Aaaaa...da ma...deci voi sunteti aia...super tare atunci
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google