Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • drum bun si mersi pentru intentie! dar nu neaparat azi imi poate striga nr. de inmatriculare, e de lunga durata concursul si trebuie rabdare
    sigpic

    Comment


    • Evident ca nu ai raspuns la intrebare...bine atunci zi care-i premiul si iti cer eu cat cred de cuviinta
      sigpic

      Comment


      • e mic premiul, dar ar fi prima data cand castig si cand particip la un concurs
        sigpic

        Comment


        • Roaga-te, Bogdane sa nu ma inscriu eu la concurs, ca altfel iti iau fatza.. stiti ca-s baftoasa ....
          Dar ...pe de alta parte ...chiar asa ...buna idee....

          Sa intelegem ca masina ta are acum o pata de culoare...rosie ? cum de ai avut inima sa patezi acel galben nemaivazut ?
          Last edited by sand'dana; 15 September 2010, 13:35. Reason: completare
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Originally posted by sand'dana View Post
            Roaga-te, Bogdane sa nu ma inscriu eu la concurs, ca altfel iti iau fatza.. stiti ca-s baftoasa ....
            Dar ...pe de alta parte ...chiar asa ...buna idee....

            Sa intelegem ca masina ta are acum o pata de culoare...rosie ? cum de ai avut inima sa patezi acel galben nemaivazut ?
            nu am lipit-o am prins-o intre tapiterie si luneta. nu lipesc nimic pe vopseaua aia oricum regulamentul e altul, nu trebuie neaparat sa o lipesti pe bara spate sau pe tabla
            sigpic

            Comment


            • Bogdane dar inca nu esti inscris in concurs....ti-am verificat eu nr pe http://www.kaufland.europafm.ro/index.php si inca nu esti inscris.......citeste la regulament ca trebuie sa fii in parcare intre anumite ore .
              Sotie de

              Comment


              • Lasa, Gabi', poate i-o iau eu inainte cu intrarea in concurs , ca azi mi-am ridicat si eu o inimioara de la informatii clienti si mi-am notat nr-ul de masina pe lista lor, sâc !
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • stiam de regulament.
                  stiu ca nu sunt inca in concurs. inima am luat-o de la informatii si acolo mi-a cerut nr de inmatriculare, ceea ce ma face sa cred ca nu umbla nimeni prin parcare. iar ceea ce ma descurajeaza este faptul ca doar 100 masini/magazin pot participa si cred ca sunt cu mult peste a 100 masina
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu cred ca este de ajuns sa iti notezi numarul pe lista lor .....au fost mai multi soferi suparati care au venit sa reclame faptul ca si-au trecut numarul pe lista dar pe site nu apare.


                    Oricum succes la amandoi
                    Sotie de

                    Comment


                    • multumesc gabi!
                      dar din cate stii tu, umbla cineva prin parcare "geana" pe masini cu inima?
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu prea cred ca are cine....dar am sa ma interesez .
                        Sotie de

                        Comment


                        • merci de urare Gabi , mie mi-o placut inima ceea, de aia am luat-o dupe ce am facut ceva cumperaturi, dar eu merg pe concursuri mai usor de castigat ...

                          in alta ordine de idei....daca stiti pe careva care m-ar putea ajuta cu niste manuale(fizica, biologie, matematica, romana,engleza,economie) de clasa a XI a ...rog dati un semnal si negociem recompensa . mercic anticipat.
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Daca e sa caut bine prin ceva cotloane cred ca gasesc ceva manuale de liceu... Dar cred ca nu mai sunt bune... Pe prima pagina sigur au poza cu' tovarasu.
                            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                            Comment


                            • multam, san ! dar ashea si eu mai am carti de prin facultate care sigur nu mai au aceeasi valoare educativa...
                              la caterinca fiecare putem aduna niste carti prafuite , acu serios vbind, ma gandesc ca poate cunoasteti "copii" care's acu a XIIa si nu mai au ce face cu manualele de a XIa...
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • generatia mea a fost cobai si la capacitate si la bacalaureat. atunci au fost reforme la greu iar aceasta reforma a inclus si achizitionarea cartilor pentru liceu. le-am vandut dupa ce am terminat liceul ca sa mai recuperez o suma de bani din ele, bineinteles banii au intar in contul propriu voi cauta zilele acestea prin casa sau la boxa carti ramase.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google