Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Maine este joi. Si joia, prin hotarare de guvern, s-a infiintat JTLS.
    Cine este amator de-o bere doua maine seara? Eu da!
    Cu o mica rezerva s-ar putea sa apar si eu...unde si la cat?

    Originally posted by bgd_puya View Post
    am fost invitat de un prieten bun la el la bal...d
    Sau mai bine mergem la bal
    Originally posted by bgd_puya View Post
    cam asta sa facut in timpul in care nu am mai fost prezent ..plus ledurile albastre de la faruri
    Bun Bogdane...sa o vedem live
    sigpic

    Comment


    • Duminica isi face furia prezenta..)) hai la bal..e in Divino))maine seara la ora 21)
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

      Comment


      • Originally posted by bgd_puya View Post
        cam asta sa facut in timpul in care nu am mai fost prezent ..plus ledurile albastre de la faruri
        Ai dat ceasurile cu oja?Pune-o de un copil si sa vezi cum dispare 'subcufarul' din portbagaj.
        Last edited by KELBURTOS; 6 October 2010, 19:47.

        Comment


        • valeuu..lasama cu copii ..eu ma tot chinui sa am o relatie stabila si tu ma iei cu copii)) pune frana))ink nu sa gasit femeia care sa ma lege la cap sau sa ma spanzure)
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

          Comment


          • Asa spuneam si eu cand eram de varsta ta si iata-ma baiat linistit[cateodata] si familist convins.Conteaza mult cu cine te 'incurci'.

            Comment


            • mai stii cine pune mana pe tine si nu te mai lasa?))de ar pune si pe mn mana una sa nu mai scap ce bn ar fi)
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • salutare!!
                cum fac si eu sa imi fac triplele din spate rosii complet etre vre-o folie ceva?
                si de unde pot cumpara ?
                DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                Comment


                • Folie sau spray special pentru triple.Daca vrei doar semnalizarea si marsalierul cu folie iesi ieftin tare si te pot trimite undeva.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Folie sau spray special pentru triple.Daca vrei doar semnalizarea si marsalierul cu folie iesi ieftin tare si te pot trimite undeva.
                    poi zi-mi unde? cat? cum? evil:
                    DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                    Comment


                    • Pai daca vrei spray gasesti la popescu...doar ca aici pe forum dupa ce este deschis un topic cu titlul cu ce vopsesc triplele a aparut altul cu ce dau jos vopseaua de pe triple...la popescu se gaseste spray de triple.
                      Sau folie la un magazin care se ocupa de inscriptii publicitare.

                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      Maine este joi. Si joia, prin hotarare de guvern, s-a infiintat JTLS.
                      Cine este amator de-o bere doua maine seara? Eu da!
                      Ne intalnim la ora 18 in fata la Lupul de Mare si vedem de acolo in ce directie ne vom delecta cu o berica.
                      Last edited by valeriuciprian; 8 October 2010, 21:08.
                      sigpic

                      Comment


                      • dar aveti grija ca politia sa pus urat de tot pe fazele cu foliatul sau vopsitul triplei fumurii sau alte culori..si eu am avut folie pe triple si ma pus sa le dau jos...si e o amenda foarte mik de 320 de ron si iti mai ia si certificatul de inmatriculare..asa ca fiecare pe barba lui...;)
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                        Comment


                        • Anunţ pentru cei interesaţi :

                          Grupul de firme Agro-Dunărea le-a pregătit încă o surpriză gălăţenilor, o expoziţie de antichităţi, maşini de epocă, obiecte vintage, cai de rasă şi accesorii pentru echitaţie. Inedita expoziţie îşi va deschide porţile astăzi, 8 octombrie, începând cu ora 9, în incinta Halelor SC Agrodunărea SA din Calea Prutului nr 13.
                          Skypee™

                          Comment


                          • Am vazut si eu anuntul pe un panou publicitar ieri...e interesanta expozitia...cred ca azi dau o fuga pana acolo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cit timp (zile) este deschisa expozitia?
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • De pe 8 pana pe 10.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google