Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc.



    la link-ul de mai sus este anuntat un eveniment auto (Drag Racing). Sper ca vremea sa tina cu spectatorii si cu cei ce vor participa
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • Merci si noi san pentru link...eu il stiam ...ceilalti poate nu...oricum e ceva cheltuiala pentru acel eveniment...eu zic pas.
      sigpic

      Comment


      • la slanic mircea a pus o intrebare. ce faceai la 26 de ani? azi am raspunsul: la ora 18:30, cand m-am nascut, eram in metrou (ziua de azi, nu cea de acum 26 ani ) iar azi toata ziua am fost la romexpo la TIB
        Last edited by valeriuciprian; 8 October 2010, 20:58.
        sigpic

        Comment


        • La multi ani Bogdane.....completeaza-ti si tu la profil data
          sigpic

          Comment


          • Lma

            'na seara si ...apropos !, pe lista cu sarbatoritii zilei apare un "bgdbesy" (26) cu nr de posturi zero si inrg de pe 8 nov 2008, ....sa fie oare o clona de-a lui bogdan?

            ADEVAR SAU PROVOCARE ?

            no...la multi ani atunci amandorura ...
            Last edited by sand'dana; 8 October 2010, 20:23.
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • probocare!
              aceea este o clona de a mea, pe care nici in ziua de astazi nu au depistat-o. tare nu?

              mersi amandurora
              Last edited by bogdan_1984; 8 October 2010, 20:33.
              sigpic

              Comment


              • La multi ani fericiti, cu sanatate si iubire Bogdane!
                La 26 ani am auzit ce faceai. Dar la 27 ani ce vei face?

                Comment


                • Spune-i Xp-ului.Si eu am avut una si el mi-a sters-o.

                  Comment


                  • La multi ani Bogdane multe sanatate si tot ce iti doresti si la cat mai multi km fara incidente

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Am vazut si eu anuntul pe un panou publicitar ieri...e interesanta expozitia...cred ca azi dau o fuga pana acolo.
                      Am dat azi o fuga pe acolo...intrarea 1 leu de adult.Masini de epoca la intrare...iar inauntru antichitati...tablouri ,monede,vederi,sfestnice,timbre,vaze,ceasuri etc...a fos interesant...nu am scapat fara a lasa douajdelei acolo...un tir cu o bere in remorca pentru junior si un inel care isi schimba culoarea in functie de temperatura pentru printesa

                      Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      probocare!
                      aceea este o clona de a mea, pe care nici in ziua de astazi nu au depistat-o. tare nu?

                      mersi amandurora
                      Pentru ca nu te-ai logat pe ea de mult...ia fa imprudenta sa te loghezi de pe acea clona sa vezi ce iese...asa ca (,) cado'
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Lasa Valeriu,fiul tau incepe sa aiba aceleasi inclinatii,difera marca..

                        Comment


                        • Pai unde mai pui ca m-a pus sa ii dau sticla jos de pe remorca
                          sigpic

                          Comment


                          • valeriu, pedeapsa maaaaaaaaaaaaaaxima am zis... sa imi dati

                            mersi aida si gheorgngv
                            Last edited by bogdan_1984; 8 October 2010, 21:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pai pedeapsa maxima ar fi sa te trezesti maine admin/2
                              sigpic

                              Comment


                              • aveti idee unde as putea vinde 5 cauciucuri de logan (185/65/r15) uzate in galati? la vreo vulcanizare ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google