Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valeriu, bine ai revenit ! A cui e masina cu care te-ai dat?
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Lucian, am votat bine de data asta. Ce sa-i faci ,omul cat traieste invata!
      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
      Andreea Trifu

      Comment


      • Masina am inchiriat-o din insula Aghia Marina pentru 3 zile...Cam slabuta benzinara ... Am fost nevoit sa trag de ea prin serpentinele din insula.
        sigpic

        Comment


        • Salut Grecule

          Bine ai revenit printre noi ,de la atata bere rece mai stii romaneste?

          Comment


          • Bine ai revenit Valeriu. Chiar daca nu ne crezi, ne-ai lipsit. NUUUUUUU in felul ala. N-am avut niciun dieselar la intalniri, atat. Bine ai venit tata.

            Comment


            • Am comisoo

              recunosc,am fost luat de Valurile Dunarii (suport cu stoicism gafele)

              Comment


              • Avantaj-> Castigati un spatiu de depozitare.

                Comment



                • In data de 18 iunie/ ora 19 la sediul APAN AUTO (Prisma) adresa Sos. DIG BRAILA-GALATI km 4 puteti vedea in premiera Dacia Sandero .

                  Comment


                  • Fratilor am nevoie de ajutor...

                    Nu de oricare ajutor , ci de AL VOSTRU

                    Aici...... http://www.loganclub.ro/forum/cel_ma...44.html?t=5244
                    Este un joc, un concurs, o competitie, fair play intr-un cuvant.

                    Multumesc anticipat. Scuzati de stresul creat
                    Last edited by valeriuciprian; 18 June 2008, 04:56.

                    Comment


                    • Haideti sa ajutam si noi putin la acest concurs, nu e un efort ineficient

                      Originally posted by lupulucian View Post
                      Fratilor am nevoie de ajutor...

                      Nu de oricare ajutor , ci de AL VOSTRU

                      Aici... http://www.loganclub.ro/forum/cel_ma...44.html?t=5244 Este un joc, un concurs, o competitie, fair play intr-un cuvant.

                      Multumesc anticipat. Scuzati de stresul creat
                      Last edited by valeriuciprian; 18 June 2008, 04:58.

                      Comment


                      • Unde pot gasii un stegulet Tricolor ?Care se prinde la geamul masinii ,si cat costa ?Maine trebuie sa fiu echipat corespunzator la sarbatorirea calificarii in faza superioara.

                        Comment


                        • kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan


                          poate nu ma uitati si pe mine,cei care m-au votat deja le multumesc pe aceasta ocazie spre deosebire de lucian,momentan am 4 voturi in fata,astept si de la ceilalti membri din galati un mic ajutor desi nu se castiga nimic,important e sa participi

                          Comment


                          • Dupa Victoria TRCOLORILOR ne gasim undeva?Parcare Poescu?

                            Comment


                            • Doar sa venim pe jos ca de masina cel putin in cazul meu nu se pune problema...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                                Dupa Victoria TRCOLORILOR ne gasim undeva?Parcare Poescu?
                                ATENTIE! Consumati numai bere fara alcool.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google