Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se anunta zi frumoasa! Am nevoie de un tarod M5 normal pentru o rectifica un filet distrus. ...

    Comment


    • Pe viitor asi dori si eu sa fiu instiintat asupra motivului pentru care mi se sterg posturile. Zic eu ca este normal sa explici cuiva unde si ce a gresit....asta in cazul in care exista un motiv intemeiat si stipulat in regulament.
      Vizitati CTR-ul

      sigpic

      Comment


      • Despre ce posturi e vorba?
        Probabil ceva contravine Regulamentului, pe care vad ca il invoci.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Am postat in Targul de Maruntisuri expersia: "tu gaseste-ti plafoniera ca eu iti dau leduri pentru ea" urmata de o lista updatata cu becurile cu led care le am la vanzare....pufff...magic...a disparut....
          Vizitati CTR-ul

          sigpic

          Comment


          • se poarta stergerea posturilor fara a fi anuntat motivul! am patit si eu!

            Comment


            • Uitati care-i baiul baieti.
              Acolo e "Targ de maruntisuri", ori voi ati deschis ditamai taraba, non stop. Daca vreti sa intrati in "legalitate", deschideti un anunt la Bursa, cu plata de rigoare. Ok?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Unde scrie in regulament ca pe un astfel de topic...Targul de Maruntisuri...exista vreo limitare la numar de posturi sau articole vandute? Intreb si eu...poate scrie dar am omis eu.
                Vizitati CTR-ul

                sigpic

                Comment


                • Nu scrie nicaieri...dar macar din bun simt nu mai posta insiruiri kilometrice...daca postezi tu de 3 ori ai umplut pagina.
                  Stii ce e curios?...cand se aplica regulamentul sar "revolutionarii" de dos in sus ca ei de asta au murit la revolutie sa se exprime liber...Cand nu este regulament se intreaba in ce regulament este stipulata o chestie...
                  Concluzia o tragi singur...
                  Last edited by valeriuciprian; 24 February 2014, 20:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • @glasses
                    Asa de curiozitate, ai citit vreodata postul care a deschis topicul cu maruntisurile?
                    Cam asa arata:
                    Originally posted by gl_mmm View Post
                    Dupa modelul colegilor din tara, deschidem si noi un topic dedicat exclusiv vanzarii-donarii-schimbarii de mici chestii mici. Pentru lucruri mai serioase avem Bursa, Donatii. Aici doar maruntisuri, lucruri care va prisosesc si va loviti mereu de ele prin casa, inutile voua, etc.
                    Ce zici, te "incadrezi"?
                    Last edited by IancuMIC; 24 February 2014, 20:57.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Am aflat ceea ce stiam deja....vroiam doar sa vad scris.
                      Vizitati CTR-ul

                      sigpic

                      Comment


                      • Mda...interesat raspunsul...
                        sigpic

                        Comment


                        • de asta sunt ,,frumoase" forumurile.....daca te incalzeste cu ceva,nu esti singurul....
                          www.diagnoza-auto.net

                          Comment


                          • Mai concret, se poate?
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Vreau sa decodez un Nokia C2. Acum este codat pe Vodafone si vreau sa-l fac sa mearga si pe Orange. Ceva idei?

                              Comment


                              • Nu stiu daca functioneaza, dar poate merita incercat:

                                How to Unlock Nokia C2-01 ?

                                1 - Switch ON your phone without SIM Card,
                                2 - As if making a phone call, on your dial pad compose:
                                #PW+UNLOCKCODE+1#

                                * For Bell Canada Nokia C2-01 Please 1st use #PW+UNLOCKCODE+5#
                                * For Fido Nokia C2-01 Please 1st use #PW+UNLOCKCODE+7#

                                The letter P appear after press 3 times quickly the button star ( * )
                                The letter W appear after press 4 times quickly the button star ( * )
                                The letter + appear after press 2 times quickly the button star ( * )

                                3-The phone will show "SIM Restriction Off"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google