Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ok rocri..multam mult .. sper sa se poate rezolva cu acea carioca..ca parca n`as vrea sa dau cu vopsea

    Comment


    • #47
      Baieti...am nevoie de ajutorul vostru...chiar daca nu sunteti din Galati...cum trebuie sa fac in asa fel incat sa fac pe cineva din alta masina sa ma vada...chiar daca sunt cu masina mea...care e cunoscuta intre participantii la intalniri?Claxon foarte lung nu merge...flashuri me merge...ce alta metoda sa folosesc? )
      sigpic

      Comment


      • #48
        apropuri sefu`?? ) ) ) la 120 numa` de flashu`ri nu arde la lume

        Comment


        • #49
          faza lunga,contrasens si viteza mare.

          Comment


          • #50
            eram aman2 in acelasi sens pe faleza ..el banda 2 eu banda 1 el in coloana eu liber m`a claxonat si l`am claxonat si eu da` la viteza care o aveam ...plus scandal cu batranu care era in dreapta .. asa ca sefu` stai calm ca te`am observat in trafic

            Comment


            • #51
              Un clic pe butonul de avarii si era suficient...dar nici macar ala pe faleza e 70 la ora permis...
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by andrrei_ro View Post
                ok rocri..multam mult .. sper sa se poate rezolva cu acea carioca..ca parca n`as vrea sa dau cu vopsea
                Am fost la Carfur. Pe albastru au doar albastru marine (e culoarea masinii mele) mult prea inchis parerea mea ptr tine si albastru "mediu" (seamana mai mult cu albastru EGEE ). Daca tii neaparat i-ti pot lua albastru "mediu" dar sincer nu stiu daca se potriveste cu albastru mineral. Acum tu hotarasti.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #53
                  uof..e prea inchis ala..o sa se cunoasca diferenta daca ma pun si`l folosesc..mai bine mai astept poate cine stie..gasesc la culoarea masinii...oricum multam mult rocri...

                  Comment


                  • #54
                    Sa stii ca eu ma duc aproape saptamanal la Carfur asa ca daca gasesc nu te uit.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #55
                      Salut, sunt din Tecuci si am o probl. cu ,,direcţia"!!!
                      Când virez dreapta chiar şi 1 cm se aude un scârţâit nasol. Ca să nu mai spun atunci când virez mai mult ...!!!
                      De la Sima Bayer Focşani au spus că de fapt e de la pompa servo !!!!!Într-un cuvânt sunt eu nebun!
                      Am fost la un service ITP şi au spus că e rulmentul de sarcină de la amortizorul dreapta.
                      Voi ce ziceţi?Aţi mai întâlnit aşa ceva?

                      Comment


                      • #56
                        ok rocri multam mult..fac cinste la urmatoru gratar

                        Comment


                        • #57
                          am si eu o intrebare si astept niste pareri...
                          nush daca aici sau nu da vreau sa aflu` si eu ce ati alege intre: passat (model 2003-2004) octavia 2 si vectra c ?? (ma refer la variantele diesel la toate)

                          Comment


                          • #58
                            Passat-ul sau Octavia2 depinde de cum sunt. Opel nu. Nu am deloc incredere in ele.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • #59
                              passatu` daca e o sa fie sh ca modelele alea nu se mai fabrica (nou nout) iar octavia daca e nou nouta cu motor 1.9tdi 105 cp (asta ar fi optiunea mea pt o2)

                              Comment


                              • #60
                                maine ma duc la nalba sa rezolv odata problema consumului..deja mi`e groaza cand ma gandesc ca iar o sa aud unele tampenii si solutii "a la nalba" da` deh...tre` s`o fac si pe asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google