Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auzi la el steaua lu` becali
    una peste alta eu cred ca sapt viitoare o bag la program de polish ..Am ramas placut surprins azi cand mi`a scos luci zgarietura aia nasoala...Am crezut ca nu mai iese decat la vopsitorie...Se pare ca m`am inselat multumesc luci inca odata

    Comment


    • No problem baieti. Tot timpul si altadata.

      Comment


      • Astazi in jurul orei 14.50 la Popescu sa produs un grav accident la trecerea de pietoni. Doua ambulante si doua masini de politie lume cat cuprinde.

        Comment


        • Danielliviu,Maine mai ai timp de mine dupa ora 15;00 ?
          Daca intervine ceva da-mi de veste.

          Comment


          • Nicu, ramane cum am stabilit.

            @Lucian: ai avut dreptate legat de deschiderea portbagajului din alarma. Imi da tensiune, dar eu ca un "electrician" am masurat tensiunea intre "-" si ........ "-".
            GL-22-TOF

            Comment


            • tester sandero

              Laurentiu12,Buna ziua,
              Sunt un nou membru al acestui interesant club si vreau sa va salut pe toti. Am o dacia sadero 1,6mpi si va rog daca stie cineva parametrii testerului pentru ca vreau sa ii fac o verificare la tester deoarece la o deplasare galati iasi si retur ( aprox. 500km) a consumat 7,3l/100km ceea ce este cam mult. Masina este luata in iulie 2008 si are 6500km.Am mai fost la tester si cu Logan-ul care l-am avut in 2005 si ei spuneau ca este in parametrii si el mergea foarte prost si consuma 7,5/100km.Viteza la dplasarea la iasi a fost de 100-130km/h.Va multumesc.

              Comment


              • Originally posted by laurentiu12 View Post
                Laurentiu12,Buna ziua,
                Sunt un nou membru al acestui interesant club si vreau sa va salut pe toti. Am o dacia sadero 1,6mpi si va rog daca stie cineva parametrii testerului pentru ca vreau sa ii fac o verificare la tester deoarece la o deplasare galati iasi si retur ( aprox. 500km) a consumat 7,3l/100km ceea ce este cam mult. Masina este luata in iulie 2008 si are 6500km.Am mai fost la tester si cu Logan-ul care l-am avut in 2005 si ei spuneau ca este in parametrii si el mergea foarte prost si consuma 7,5/100km.Viteza la dplasarea la iasi a fost de 100-130km/h.Va multumesc.
                Laurentiu, ai mesaj pe PM. Vorbim. Cum spuneam, ai acelasi motor ca al meu, asa ca linisteste-te. Te asteptam la intalnire duminica.

                Comment


                • Viteza ca viteza, dar depinde si cat de incarcata a fost, precum si alti factori - vant, accelerare in forta la deal, turatia, etc.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Bun venit printre noi laurentiu12 si te asteptam duminica 02.11.2008 ora 11:00 in parcare la Popescu.

                    Comment


                    • Ultimul model de LOGCIT.....
                      Attached Files

                      Comment


                      • Cum spuneam de acel sunet a revenit cand dau cu spatele in panta se aude acel scartait.
                        duminica ne intalnim sa facem o proba .

                        Comment


                        • Originally posted by crapino View Post
                          Cum spuneam de acel sunet a revenit cand dau cu spatele in panta se aude acel scartait.
                          duminica ne intalnim sa facem o proba .
                          OK. Pe duminica

                          Comment


                          • Nu stiu dar pare imi este ca sunetul tau e de la sabotii de frana de pe spate...Oricum vedem duminica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Baieti ce spuneti ne tragem si noi niste stikere pe fata asa cum are Sonykel...Bineinteles in loc de mcv o sa punem berlina?
                              Cu banii inainte bineinteles...Mircea?Te mai bagi?
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google