Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • difuzoru` spate si eleronu luneta m`ar tenta mult si pe mine

    Comment


    • Ce sa se simta? E Logan, nu Lamborghini. E doar de imagine, nu utilitate.

      Comment


      • Pentru toata lumea din Logan club (in special pt cei care vin si la intalniri) a fost o SUPER intalnire de amintire a anului 2008 in LC G. Cei prezenti au simtit-o din plin . Sa ne regasim sanatosi si fara dureri de cap in :04.01.2009 ora 11:00 in celebra Parcare Popescu,sau la stadion? ce spuneti?
        Last edited by lupulucian; 28 December 2008, 19:32.

        Comment


        • Salutare tuturor galatenilor.
          Am vazut mai sus preturile la accesoriile de tunning de la dacia. Ce e cu ele? Sunt pe bune? Sau sunt de prin targuri.
          Ca ma intereseaza si pe mine un difuzor de bara spate.

          Comment


          • Mike...accesoriile sunt facute din fibra de sticla (cele de la dealer sunt din plastic)...astept si eu o poza cu difuzorul...Tinem legatura.
            sigpic

            Comment


            • ok. Mersi de informatie. tinem legatura.

              Comment


              • este in galati magazin cu componente audio? ma intereseaza boxele mai mult. dar sa aiba produsele diversificate, alpine, pioneer, samd. daca stiti de asa ceva, va rog sa imi spuneti unde il pot gasi.
                sigpic

                Comment


                • @bogdan 1984 Vorbeste cu shokalipticu, e meseriasul din domeniul audio LCG. Totusi sunt destule marci mai necunoscute publicului larg, care sterg pe jos cu alpine, pioneer, sony, samd. Parca shoka avea si magazin, daca nu ma insel.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • Montare suplimentara suport bricheta.
                    Attached Files

                    Comment


                    • ady cum ai facut ?

                      Comment


                      • Nu-i a lui. Uita-te la data pozei.
                        Oricum este interesant. Eu unul as merge pe o alta varianta. Asta este prea in fata. Mai jos si mai central as incerca asa. Parca este paduchele in frunte, priza asta.
                        As incerca in portbagaj de exemplu

                        Comment


                        • am si eu o intrebare! unde se face un polis de calitate la noi in galati?un fraier a trecut cu cheia pe masina.si cam cit costa?

                          Comment


                          • La Berin pe Cosbuc. Dar depinde de mai multe chestii reusita unui polish. Daca a trecut de lac, n-ai ce sa-i mai faci. Si asta la vopselurile metalizate. La cele pastel este mult mai dificil.
                            Stiu ca ai vopsea metalizata. Poate ai noroc.
                            Last edited by lupulucian; 3 January 2009, 19:52.

                            Comment


                            • multumesc pentru sfat si incurajare! poate iti dai o parere maine! si poate nu o fi .....chiar asa de negru.

                              Comment


                              • Dupa un an de activitate al loganclubului Galati, vin cu o rugaminte. Atasat veti gasi un formular, structurat pe rubrici, zic eu, diverse. Rugamintea mea catre voi este aceea de a completa cat de obiectiv se poate, toate rubricile cuprinde in acest formular. Scopul principal al acestuia este de a inbunatati activitatea in cadrul loganclubului Galati. Si inca un lucru foarte important : Garantez personal pentru confidentialitatea tuturor opiniilor postate.
                                Am sa tin acest formular deschis, timp de o luna de zile, incepand de astazi, data limita fiind 5 februarie.

                                Last edited by lupulucian; 5 January 2009, 18:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google