Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am o mica nelamurire ... are cineva idee la ce taxe se refera cei de la dacia cand spun " Toate taxele incluse ". Multumesc anticipat !
    Skypee™

    Comment


    • salut am si eu o intrebare?
      a montat cineva scrumiere in usile din spate daca da spuneti mi si mie de unde lea ti luat si eventual niste poze daca aveti merci.

      Comment


      • Originally posted by skypee View Post
        Am o mica nelamurire ... are cineva idee la ce taxe se refera cei de la dacia cand spun " Toate taxele incluse ". Multumesc anticipat !

        cred ca la TVA.poate si la cea de inmatriculare dar nu cred.

        Comment


        • Originally posted by skypee View Post
          Am o mica nelamurire ... are cineva idee la ce taxe se refera cei de la dacia cand spun " Toate taxele incluse ". Multumesc anticipat !
          La tva se refera...
          Originally posted by cata29 View Post
          salut am si eu o intrebare?
          a montat cineva scrumiere in usile din spate daca da spuneti mi si mie de unde lea ti luat si eventual niste poze daca aveti merci.
          Am inteles ca se poate monta scrumiera doar la masinile care au geamuri electrice pe portierele spate...poze nu am
          sigpic

          Comment


          • oare de ce crezi ca se ating manivelele de ele

            Comment


            • Asa citisem pe forum ca se pot monta scrumiere pe portierele spate doar daca ai geamuri electrice pe spate...oricum scrumiere pe portierele spate nu sunt montate decat pe versiunile de varf de la barlina si MCV...si acestea au geamuri electrice spate...
              E posibil ca macaraua sa incurce la montarea scrumierei.
              sigpic

              Comment


              • Eu am o singura scrumiera in usile din spate. Pe dreapta parca. Cred ca se poate monta si pe partea cealalta fara nicio problema.

                Comment


                • luati-le pe cele de pe 1310 si lipiti-le cu poxipol

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    Eu am o singura scrumiera in usile din spate. Pe dreapta parca. Cred ca se poate monta si pe partea cealalta fara nicio problema.
                    Se pot monta...ai geamuri electrice spate=deci merg montate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ooftopic: S-au inmultit fumatorii pe forum, nu alta.

                      Comment


                      • bun si de unde le pot cumpara? eu am geamuri cu manivela dar cred ca sunt solutii ca sa le montez si nu neaparat pentru a se fuma .SOACRA mai mananca seminte si imi ia mie scrumiera ca e frica cand depasesc viteza de 120km la ora

                        Comment


                        • Cata...decat sa decupezi fata de usa si sa vezi ca nu se potriveste mai bine mai cumperi o scrumiera identica (,) ca cea din fata si rezolvi problema.
                          Scrumiera care se aplica pe usa la dealer sau la dezmembrari vei gasi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut Logan Club Galati

                            Comment


                            • Intalnire LOGAN CLUB GALATI, duminica ora 11 in parcare la Popescu

                              Originally posted by Cupi View Post
                              Salut Logan Club Galati
                              Bun venit pe Lc Galati (urmareste forumul) si te asteptam si la intalnirile noastre saptamanale in parcare Popescu la ora 11:00

                              Comment


                              • Esti binevenit Cupi,te asteptam la Galati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google