Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine pe la 11 11 si ceva daca e vremea frumoasa ies la un sanius...daca mai sunt doritori sunt bineveniti...au descoperit kinderii mei alt derdelus si mai mare cica...tot prin filesti pe undeva.
    sigpic

    Comment


    • Valeriu si gaşca lui spaima derdeluşului
      Skypee™

      Comment


      • da...tare asta
        sigpic

        Comment


        • Am 1m de zapada pe masina! Pas, deci!

          Comment


          • aolo mircea da` unde stai ? la polul nord? eu nu mai am zapada pe masina de cand a incetat ultima ninsoare...sau o tii in beci la racoare sa nu se topeasca zapada?

            Comment


            • Originally posted by skypee View Post
              Valeriu si gaşca lui spaima derdeluşului
              Azi a fost misto la noul loc de dat cu sania....dar nu e la fel ca in partea cealalta...nu ai "libertatea de exprimare" disponibila ...pentru kinderi e bun.
              sigpic

              Comment


              • valeriu vreun deal de calarit cu masina avem?

                Comment


                • Nop...de fapt e...dar la intoarcere nu mai garantez ca ajungem
                  sigpic

                  Comment


                  • Buna dimi!Pun galeata cu apa la fiert pentru cafea ,cine se baga? Lista sa fie in ordine alfabetica va rog.
                    P.S. Fetele au prioritate....de dreapta ....sau de stanga.

                    Comment


                    • semne de circulatie noi prin GL

                      Ori nu prea sunt eu umblata in ultimul timp pe strazile Galatiului si semnul ala e de mai mult timp acolo, ori ...hai sa ne mai anuntam si noi pe aici ce semne noi apar pe strazile galatene ca sa nu avem surprize de ocoleala. De exemplu in seara asta cand sa fac stanga de la Potcoava spre piata...ups! interzis ! si dai si ocoleste ...
                      Voi ati sesizat vreun semn nou rasarit pe strazile noastre?
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • L-am vazut si eu pe ala ieri...si m-am mirat...nu aveam treaba pe acea strada ca veneam dinspre centru spre Potcoava si mergeam inainte...dar l-am vazut...poate s-o lucra iar pe acea strada...oricum la noi nu-i nimic anormal
                        Sunt curios de semaforul de la Potcoava spre centru (pentru la stanga) cum s-o comporta
                        sigpic

                        Comment


                        • se comporta exact ca si cum s-ar putea face la stanga, timpi de asteptare, etc ..yeah !
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Ma, da' voi in loc sa fiti atenti la condus, cascati ochii dupa semne de circulatie??? Mai, ci oameni si soferii astia!

                            Comment


                            • unii se uita dupa semne semafoare si alte celea...altii se uita dupa gagici..deh ...in functie de varsta

                              Comment


                              • Originally posted by sand'dana View Post
                                Ori nu prea sunt eu umblata in ultimul timp pe strazile Galatiului si semnul ala e de mai mult timp acolo, ori ...hai sa ne mai anuntam si noi pe aici ce semne noi apar pe strazile galatene ca sa nu avem surprize de ocoleala. De exemplu in seara asta cand sa fac stanga de la Potcoava spre piata...ups! interzis ! si dai si ocoleste ...
                                Voi ati sesizat vreun semn nou rasarit pe strazile noastre?
                                Scrie in ziarul de azi ca strada va intra in ISPA,,,si inca vreo 2 artere pricipale.

                                Sumaharii lu tata cascati gura la semne lasati uitatul dupa piti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google