Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu tot mai cred in nea' Nicu
    sigpic

    Comment


    • Buna dimineata!
      Ce matinali sunteti dragalasilor ! Iar sunteti in programul acela de terorism organizat ? Eu nu !

      Eu am program liber ales, asa ca in juma de ora merg la dans , la Sala Siderurgistul, sa ma delectez privind copilasii talentati, dar in special pe al prietenei mele Luminita (super cotizanta la actiunea noastra caritabila).


      Sa aveti un weekend relaxant !
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Super concursul de dans...din pacate timpul meu pentru azi e calculat secunda cu secunda...deci am o zii plina...asta e...next time...sa faci poze.Ii tinem pumnii lui Luminita.
        sigpic

        Comment


        • 'searaaa loganistiiiiiiiiii, asa nasol ce ma simt eu sambata seara ...

          Comment


          • first place !

            Multumim celor care s-au gandit la dragalasul Luminitei ! De bun augur gandurile voastre !
            Am vazut si eu azi ( o zi intreaga, ca deabia ce am ajuns acasa) ce inseamna dans sportiv : munca sustinuta, continua, consecventa, dar facuta cu mare placere, incredere si speranta ! O zi intreaga mi-am petrecut-o la Sala Siderurgistul dar nu-mi pare rau deloc ! Dimpotriva, sunt mandra, de parca as fi mama lui, ca micutul si ingerasul Edi a urcat azi pe podium si nu pe oricare loc, ci pe Locul ! !!! E o satisfactie extraordinara pt el, pt parintii lui si pentru cei apropiati lor. Imi permit sa postez o poza cu premiantul Cupei Beija Flor pentru categoria lor de varsta Felicitari !
            Attached Files
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • FELICITARI!!! Pentru invingatori. Stiu ce inseamna si pentru ei si pentru cei ce-i sustin. Am fost si noi pe acolo dar, acum 2 ani. Intre timp am ramasa fara partenera de dans si ... am renuntat.
              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

              Comment


              • Buna dimi ! Daca astazi duminica ,cand trebuie sa mergeti la biserica,dormiti la ora asta este des dreptul revoltator.Macar cei care se dau mari pescari sa se fi trezit.O zi buna va doresc in continuare.

                Comment


                • Neata buna dragi colegi si o zi cat mai buna va doresc.
                  Sa inteleg relu ca este treaz d la ora aia ca te-ai dus la biserica sau la peste? Inseamna ca e posibil sa mancam o saramura azi?:P

                  Comment


                  • Ti-ai gasit! Doarme si patu' sub el ...
                    Buna dimineata!

                    Comment


                    • Buna dimineeeataaa dragi pescari / credinciosi / somnorosi/ glumeti !
                      ( oare se poate pescui si pe ceata ...am si io asa o curiozitate ...cine ce vede )

                      hai, faceti ce mai aveti de facut ca avem treaba de pe la 11 incolo

                      şi mai am o curiozitate ....
                      mă mai uit din când în cand la prezenţa pe secţiunea Galaţi şi vad constant că avem oaspeţi, ....îi invit în găşcuţă, să-şi faca user ca să vadă toate informaţiile în mod complet şi să-i cunoaştem şi noi
                      Last edited by sand'dana; 28 November 2010, 10:15. Reason: Automerged Doublepost
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Originally posted by sand'dana View Post
                        Edi a urcat azi pe podium si nu pe oricare loc, ci pe Locul ! !!!
                        Felicitari premiantului...sa ma/ne tii la curent cu viitoarele concursuri pentru ca vreau sa vin si eu sa-l vad
                        Originally posted by DeWiL View Post
                        Buna dimi ! Daca astazi duminica ,cand trebuie sa mergeti la biserica,dormiti la ora asta este des dreptul revoltator.Macar cei care se dau mari pescari sa se fi trezit.O zi buna va doresc in continuare.
                        Relu la ora la care postai eu ma intorceam acasa...asa ca nu mai tipati la mine va rog
                        Originally posted by sand'dana View Post
                        Buna dimineeeataaa dragi pescari / credinciosi / somnorosi/ glumeti !
                        ( oare se poate pescui si pe ceata ...am si io asa o curiozitate ...cine ce vede )

                        hai, faceti ce mai aveti de facut ca avem treaba de pe la 11 incolo

                        şi mai am o curiozitate ....
                        mă mai uit din când în cand la prezenţa pe secţiunea Galaţi şi vad constant că avem oaspeţi, ....îi invit în găşcuţă, să-şi faca user ca să vadă toate informaţiile în mod complet şi să-i cunoaştem şi noi
                        Se poate pescui pe ceata...iar referitor la musafiri...cred ca te referi la guesti...pai unii guesti poate sa isi mai faca cont ...unii nu...ca asa au decis...da se mai uita pe la noi sa vada ce am facut noi sa faca si ei...
                        Buna dimi voua si noua...la mine nu e buna dimi
                        sigpic

                        Comment


                        • De ce nu e buna, ma? Ce-ai patit? Varsa tot ...

                          Comment


                          • neata lumeee si o duminica minunata plina de soare nu ceata

                            Comment


                            • Originally posted by gl_mmm View Post
                              De ce nu e buna, ma? Ce-ai patit? Varsa tot ...
                              Am patit ca iar m-am petrecut
                              sigpic

                              Comment


                              • Aaaaa, las-asa ma ca-i bine-asea!
                                Auzi, da' ... te doare rau capul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google