Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti permiti Valeriu tata ca ai caucioace de omat

    Ca si o paranteza uite ce sofer...... toata strada goala si el face astfel de parcari, oare sa imi fi atins masina?:d
    Attached Files
    Last edited by gheorgngv; 9 December 2010, 11:54. Reason: sofer de sofer....

    Comment


    • Te-a jiulit?
      sigpic

      Comment


      • Nu stiu valeriu ca nu ma indur sa ies din casa :P

        Comment


        • Originally posted by valeriuciprian View Post
          Neata...hai cu codu galben
          Asa-i ca-i frustrant sa mergi cu cauciucuri de iarna pe asfaltul uscat? La + grade afara?

          PS Cand o fi zapada mare ...

          Comment


          • A alimentat cineva astazi ? ... s-a facut benzina 5 lei bidonu' ?
            Skypeeâ„¢

            Comment


            • depinde de CO si benzinarie. deci, da! litrul de benzina a sarit peste 5 lei
              sigpic

              Comment


              • Clar , mai bine pe jos decat cu masina .
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • va ajunge un lux sa mai alimentem. de aceeasi suma de care alimentam inainte vom parcurge din ce in ce mai putini km. pretul litrului de benzina este ca in restul europei, numai salariile sunt mai mici, cu mult mai mici.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by gheorgngv View Post
                    Nu stiu valeriu ca nu ma indur sa ies din casa :P
                    Da ma nu iesi...ca e geroaica afara
                    Originally posted by gl_mmm View Post
                    Asa-i ca-i frustrant sa mergi cu cauciucuri de iarna pe asfaltul uscat? La + grade afara?
                    Sincer sa fiu da...imi doresc sa "uzez" cucioacele de iarna pe zapada
                    Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    depinde de CO si benzinarie. deci, da! litrul de benzina a sarit peste 5 lei
                    Drujbe premiante...la consum numai note bune...in curand si la pretul pe litru ve-ti lua note bune...luati-va diese-le.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare din Tecuci... am vaz ca aveti aici un chat... am zis ca tot sunt din imprejurimi de pe aici poate ma primiti si pe mine in clubul vostru... sa mai discutam despre una alta. Am vazut ca sunteti foarte uniti si poate o idee despre ce asi putea modifica la masina... nush daca o sa pot participa la intalniri ca na.. e prea mare distanta.. dar cu prima ocazia sper sa vin si eu sa vad cum e PS: sper sa nu ma injurati multumesc

                      Comment


                      • Contrasalutam Tecuciul!
                        Te asteptam cu multa placere la intalnirile noastre saptamanale!

                        Si stai linistit, nu te injura nimeni pe-aici! Din contra, iti uram Bun Venit!

                        Comment


                        • Multumesc... de la anu vreau sa incep si yo modificari la logan.. dar mai putin ca na stiti cum e cand nu e masina ta.. vreau sa iau bacu ca sal nu mai aud pe tata ca iam "stricat" masina si vreau idei , pareri de la voi ca am vaz ca aveti masini facute cu gust si simple nu care au prea mult nfs Multumesc inca o data PS: abia am luat permisu (pe 16 fac 6 luni de cand am permisu) si nu prea ma lasa sa ies din localitate ca cik nam experienta... asai cand nu este masina ta

                          Comment


                          • Bine ai venit GL 64 ALY si stai linistit ca nu te injura nimeni si esti asteptat cand o sa poti la o intalnire de a noastra
                            App legat de permis sa il stapanesti sanatos fara incidente si sa nu te induri sa il dai la vreo unu cu cascheta

                            Comment


                            • mersi..lam dat o data sa se uite la el.. si ma si intrebat de semne) .. da a doua oara il arat de la distanta ca poate nu mai mil da inapoi si atunci fugareala de la tata )(joke)

                              Comment


                              • Buna dimineata dar ce se intampla oameni buni nu prea mai e activitate pe aci ori ati intrat in vacanta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google