Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata voua si maretei zi de joi...mai e o mareata vineri si iar stam cu roatele in sus....La multi ani Pamantului.
    Cafeluta si work
    sigpic

    Comment


    • Neata era si cand m-am trezit eu!
      Buna dimineata deci! Cafea tata, cafea cat cuprinde.
      Si zic si eu La multi ani, apei! Don't ask ...

      Comment


      • Not ask...doar confirm...apa e buna pentru orice boala
        sigpic

        Comment


        • buna dimi!buna cafeaua si vorba aceea: nici friptura nu-i ca ceapa si nici vinul nu-i ca apa!
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • neata! incet, incet m-am trezit si eu. mai tarziu cu siguranta iar ma ia somnul
            sigpic

            Comment


            • Mai voi astia care va inchinati zeitei,,Apa" nu cumva ati facut alt rand de legitimatii logan, ca prea va vaitati.

              Comment


              • cam tarziu va treziti.....din cate vad eu posturile toata lumea pe la 8 si ceva) nu am cum sa intru de la serviciu sa va arat cat de matinal sunt 8-| )

                Comment


                • Majoritatea [90%] sunt ingineri si merg la servici ca sa aiba de unde sa se intoarca.

                  Comment


                  • Originally posted by DeWiL View Post
                    Mai voi astia care va inchinati zeitei,,Apa" nu cumva ati facut alt rand de legitimatii logan, ca prea va vaitati.
                    Inca nu...dar nu e tarziu...las ca facem legitimatii de 1 mai
                    sigpic

                    Comment


                    • Si tu stii asta din ... ??? Sau doar presupui ca de-aia se duc inginerii la munca?

                      Comment


                      • Scuze Mircea,n-am stiut ca si tu esti inginer..La otelarie parca.

                        Daca s-a suparat cineva de remarca mea cu privire la ingineri,imi cer scuze.
                        Last edited by KELBURTOS; 22 April 2010, 20:04. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • La multi ani George sa traiesti cu numele .Aceasi urare pentru toate persoanele care au nume derivate din Sf.Gheorghe.

                          Comment


                          • da...neata de la mine...acum am facut ochi...cafeaua e pe vine..si pregatirea de ultima zi locratoare din saptamana...hai o vinere usoara la evribadi

                            Georgicaaaaa....La multi ani!!!!! maaaa
                            sigpic

                            Comment


                            • LMA George!
                              Dimineata si zi buna tuturor.

                              Comment


                              • Buna dimineata. Multumesc tuturor pentru urari. Le transmit si eu tuturor care poarte numele de George, Gheorghe un LA MULTI ANI si numai bucurii insotite de multa sanatate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google