Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vine codu' galben in aceasta seara !

    Skypee™

    Comment


    • Iar vine?...cum se ureaza cand vine codul?Cod usor?
      sigpic

      Comment


      • vine pe horna ca mos craciun ) cu o multime de fulgi )

        Comment


        • Buna dimineata si Spor la deszapezire ! Asa se ureaza...mai ales la ora la care va ceti lumea, zapada va fi deja suficienta de ingrijorare/ bucurie.
          Hapciu !
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Buna dimineata!
            Conventia mea a venit ... si astazi!

            Comment


            • Buna ziua si cum e cum v-ati descurcat cu zapada?

              Comment


              • Originally posted by gl_mmm View Post
                Conventia mea a venit .
                La mine soferul nu a mai venit azi...am curatat singur masina...si nici ala de-mi curata stergatoarele ...
                Fain ii afara...derdelus
                Neata buna.
                sigpic

                Comment


                • Hai, cei cu opinci de iarna, simtiti-va si voi bine! Acum, ca daca mai ninge putin, nici voi n-o sa mai puteti circula din cauza celor care n-au opinci de iarna si blocheaza drumurile.

                  Comment


                  • Dupe cum observati, sandaluta mea si-a facut datoria in dimineata asta, dar pentru ca oricum dupa-amiaza mi-am atribuit rol de Craciunita la party-ul cu colegii de serviciu, mi-e sa nu se transforme in sanie masinuca me

                    Desi mai e o saptamana de munca, am intrat deja in atmosfera de sarbatori, ceea ce va doresc si voua

                    Attached Files
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Aveti grija cum conduceti!
                      Distanta intre masini, viteza redusa, ochii cat cepele si nu in ultimul rand, atentie la neatenti! Pentru ca daca voi/noi putem sa fim siguri pe noi, pe ei sigur nu poti sa pui vreo baza. Sau acid ...
                      Grija mare!

                      Comment


                      • E foarte frumos afara si chiar se circula, am circulat chiar bine in comparatie cu altii chiar cu opinci de vara, aveti grija.
                        Elena ai grija de dus te-ai dus tu dimineata bine dar la intoarcere o sa fie cam nasol am dat o tura prin oras deja si sunt niste blocaje......

                        Comment


                        • Mersul pe zapada cu caucioace de vara...senzatii tari romanesti
                          Io am parcat tractorasul...s-o mai dus draq inca o saptamana
                          sigpic

                          Comment


                          • dragi mei...e weeeeeeeeeeeeeek eeeeeeeeeend si e iarna si multa zapada...ajuns cu bine acasa..circulat fff bine cu roatele de iarna..multumit deplin de investita facuta

                            Comment


                            • andrei, ce anvelope ai? eu am motrio far away si sunt dezamagit...ma scot din zapada de 20 cm
                              sigpic

                              Comment


                              • am debica frigo 2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google