Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si e numai prima zi...rabdare taica rabdare.
    sigpic

    Comment


    • aolo...ce n`as da sa fie vineri acum

      Comment


      • yo nu vreau.. ca miercuri incep scoala si vine BACuu :-s si e belea mare

        Comment


        • GL 64 ALY...pune-te cu burta pe carte
          Neata cu zapada...ma uit afara si vad ca e misto tare...o zi perfecta pentru muncit
          O zi faina va doresc.
          sigpic

          Comment


          • La multi ani Galati, La multi ani Romania!

            La multi ani loganari! anul acesta sa fie veselie, armonie si sa ne intalnim cu bine!
            lipsa text

            Comment


            • Noapte buna tuturor.
              sigpic

              Comment


              • Salutare tuturor, stiu ca e cam tarziu ( referitor la ora prezenta 23:00 ) sa postez... dar doar acum imi pot accesa si eu iar contul si sper sa nu mai am probleme cu netul, intalnirile pentru logan'istii din Galati au ramas tot in parcarea de la " Popescu " ?

                O seara buna !
                Dacia Logan 1.6 16V / GL-09-MMG

                Comment


                • Intalnirile au loc duminica,in parcare la Popescu,ora 11. Te asteptam.

                  Comment


                  • La Multi Ani!

                    La multi ani, prieteni galateni!
                    m-am intors cu bine de la munte la brasov. drumul a fost foarte bun. am mers prin intorsura buzaului. distractie si voie buna la maxim.
                    in Ianca a fost un accident urat in care au fost implicate 3 masini. am atasat si o poza cu una dintre masini.
                    sa aveti drumuri bune si sa conduceti cu grija ca e tare periculos.
                    ati fost ieri la planetariu sa vedeti eclipsa de soare?
                    Attached Files
                    Last edited by bogdan_1984; 5 January 2011, 12:06.
                    sigpic

                    Comment


                    • La multi ani si din partea Bucurestiului si dorim sa ne vedem cu bine si anul acesta in numar mare, fericiti, voioisi si cu multa pasiune pentru club si pentru logan.
                      lipsa text

                      Comment


                      • Buna ziua, azi pierzand timpul pe net am dat de urmatorul articol:http://www.ziare.com/galati/cultura/...galati-1900133

                        Comment


                        • 3D la Galati! Foarte tare asta!
                          Desi, daca indraznesc numai sa compar acest cinematograf cu adevaratele cinematografe 3D din tara, s-ar putea sa-mi piara entuziasmul! Ca sa nu mai zic de (in)comparatia cu Samsung IMAX!
                          Sper sa fie ceva destept facut si nu vreo balarie gen Gradina Botanica ...

                          Comment


                          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                            ati fost ieri la planetariu sa vedeti eclipsa de soare?
                            Eu am fost la munca ...nu am avut cum sa ma duc cu kinderii...am vazut eclipsa prin o radiografie pusa in doua

                            George la cat de activa e sectiunea Galati pe forum ma indoiesc de faptul ca va citi cineva acel articol pus de tine.
                            Buna dimi.Gata munca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by gl_mmm View Post
                              3D la Galati! Foarte tare asta!
                              ...
                              Cinema 3D este si la Braila de ceva vreme. Cica si functioneaza Eu personal am vazut numai afisele

                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • Originally posted by gheorgngv View Post
                                Buna ziua, azi pierzand timpul pe net am dat de urmatorul articol:http://www.ziare.com/galati/cultura/...galati-1900133

                                Multam pentru informatie, George! abia astept sa savurez cu adevarat, in orasul nostru, un film 3D. As considera ca e prima vizionare de acest gen (desi a mai fost una fara sare si piper si nu demult)
                                In functie de data inaugurarii, poate ar fi o idee de pus pe lista LC "de facut in 2011"

                                @valeriu 4 cititori cred ca deja informeaza si alte persoane. Hai sa nu fim pesimisti
                                Last edited by sand'dana; 5 January 2011, 16:07.
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google