Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi daca posirca pe care mi-ai dat-o tu se numeste cafea pai ne suparam.Vreau sa vorbesc cu seful de sala ca e bataie de jocSi...doua cuburi de zahar...nu un cub taiat in doua...da?
    sigpic

    Comment


    • Pe criza asta nu se poate mai mult.

      Comment


      • Originally posted by gl_mmm View Post
        Buna dimineata! Acum sa-mi trag si eu putin sufletul! Pfoai, s-a racit cafeaua ...
        Inca odata acest post! Innebunesc! Zi infernala si astazi!

        Comment


        • doamne ce zi nasparlie..si inca nu s`a terminat

          Comment


          • Buna dimineata ! Hai ca v-a cam prins anu' asta in vartejul muncii !
            Luati o pauzica de binete!
            Eu sunt mai bine, am ajuns la jumatatea tratamentului, mai am 10 intepaturi de indurat, dar poate n-oi mai fi bolnava tot anu !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Originally posted by laureatu' View Post
              S-a notat. O cafea mare la masa 5 + 2 cuburi de zahar. Cine mai doreste, cine mai pofteste?
              Cristi azi ai sansa sa te revansezi...dar te rog nu ma mai dezamagi
              sigpic

              Comment


              • Neatza colegii
                Ce faceti ?

                Comment


                • Salut e gata cafeaua?Neatza.

                  Comment


                  • Un ceai fierbinte cu muuuulta lamaie si miere de albine nu credeti ca ar fi mai sanatos?
                    Eu da !
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Elena, nu te ingrijora din cauza injectiilor, lasa ca le vei termina si sanatatea o sa fie a ta! Numai bine! :*
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • Buna ziua dragalasilor!

                        Mishu, aviatorul76 salutari cordiale!

                        laureatu' o omleta cu bacon, o cana de lapte si ... o cafea, bineinteles! Si repede, te rog, sunt pe fuga! Multumesc!

                        Comment


                        • Am onorea va anunt deschiderea celui mai modern si monden restaurant din Galati: Red's Karciuma. De duminica se schimba locul de taifas de la Ixelles la Red's Karciuma. Profitati din plin de promotii si surprize. Avem si serviciu de catering pentru membrii Logan Club Galati.
                          Mircea, omleta, cana cu lapte si cafeaua sunt in curs de livrare. Pofta buna.

                          Comment


                          • Un gest frumos din partea ta Cristi...apreciem
                            sigpic

                            Comment


                            • Mai am oleaca si lesin de foame! Mai astept mult?

                              Comment


                              • seara buna lume....pot sa va trasmit ca la mine e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeek-eeeeeeeeeeeeend 3 zile de leneveala maxima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google