Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu chiar sunt fericit ca avem soare...in sfarsit pot pleca la mare linistit ca s`a topit gheata de pe ulita mea

    Comment


    • neata voua si soarelui )

      Comment


      • Buna dimi...sa nu va uitati ochelarii de soare...ca pe ai mei mi i-a stricat fiumi-o
        O zi excelenta va doresc.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Buna dimineata....la cat soare este, si praful straluceste pe asfaltul nostru plin de gropite in obraji.Asa ca purtati ochelarii de protectie si dati.va cu crema

          Comment


          • ziua buna lume..mama ce nasol e lumea..mai ales dupa chefu` de ieri

            Comment


            • E nasol lunea ca is racit...ma dor toate
              sigpic

              Comment


              • Azi am gasit in portofel o legitimatie de la lansarea Duster de la Tulcea parca.Cum a ajuns in portofelul meu?

                Comment


                • MI-ai luat-o mie...si ai zis ca dai douaj de beri pe ea...scrie supervizor pe ea...iti dau adresa pe privat?
                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare! Se pare ca pentru multi, asta luni a fost urata. Sa vedem cum o fi marti....hm!!!!!
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      MI-ai luat-o mie...si ai zis ca dai douaj de beri pe ea...scrie supervizor pe ea...iti dau adresa pe privat?
                      Da,scrie supervizor.Douaj de beri o sa-ti dau.....

                      Comment


                      • A fost luni azi ? si eu care credeam ca ne apropiem de vineeeeeri....
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Sa mai treaca inca o saptamana?? Ar fi, dar si rau
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • iar luni cea mai trista zi din saptamana,cand te gandesti ca mai sunt inca 4 zile in fata... )

                            Comment


                            • Se pare ca toata lumea a avut o zi de luni incarcata, dar sa privim partea buna a lucrurilor, a trecut deja, ne apropiem de weekend si de o noua adunare Logan Club Galati.
                              Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                              Comment


                              • moama ce n`as da pt o zi de vineri..sau macar joi sa fie azi...si sa vina weeeek`eeeend`u mai rapid ...da` mai e cale lunga...4 zile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google