Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimba-ti ma poza la avatar ... rosul ala ma isterizeaza!
    'Neata all!

    Comment


    • hai nu fiti rai, poate isi schimba si valeriu steagul ala si pune unul cu romania ).
      neata dragi colegi vai ce bine e acasa

      Comment


      • Ce aveti bre de nu va place avataru' meu?...duminica vreti Raki...nu?
        Il schimnb dupa masa...dar de rosu tot nu scapati
        sigpic

        Comment


        • In luna aprilie am 10% reducere la orice produs (care nu este in promotie) cumparat de la Praktiker.
          Am amanat niste cumparaturi special pentru vineri, 1 aprilie. Reducerea este certa, am sunat la ei.
          Daca mai vrea cineva sa-si cumpere cate ceva de la ei, cu reducere 10%, il invit vineri dupa ora 16-17 la shopping. Sau macar sa-mi spuneti si va cumpar eu. Ce dreaq, la mine banii nu e problema!

          Stiu ca aceasta reducere s-a dat oricui a cumparat in martie ceva de la ei. Vreau doar sa stiti toti de ea si in caz ca va intereseaza ... eu oricum ma duc.
          Last edited by gl_mmm; 30 March 2011, 11:26.

          Comment


          • Originally posted by gl_ama View Post
            hai nu fiti rai, poate isi schimba si valeriu steagul ala si pune unul cu romania ).
            neata dragi colegi vai ce bine e acasa
            Da' mai stii poate vrea sa-si schimbe religia...o fi auzit, vazut ca inca se mai practica haremul ...

            da, no chiar asa, mai Valeriu, si pe taurul din mine il cam isterizeaza rosul cela
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • ziua buna lume...inca oleaca si si si siiiiiiiii vine weeeeeeeeeek eeeeeeeeeend`u

              Comment


              • S-a scos joia din calendar si eu nu stiu ? Deschid lista pentru o bere un suc un chips.Va las pe voi sa hotarati locul si ora.

                Comment


                • Pentru mine s-a cam scos...are fiumi-o antrenament joia de la 18 ...deci beti o bere si pentru mine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Buna dimineata !
                    hai sa mutam joia in alta zi....ca sa nu scape verdele de gura noastra
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Deocamdata nu o mutati...beti berica tot joia...sa stiu sigur care-i treaba cu programul fotbalistului...inca e la inceput si e posibil sa se modifice.
                      Deci buna dimi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Buna seara, buna seara! Am avut norocul si eu sa ajung mai devreme de la munk (0ra 20) si cand forumul l-am deschis multe comentarii am zarit. Frumoase si cu gand de primavara, chiar daca afara nu prea pare.
                        Legat de micul fortbalist.....parca vad ca peste nitel timp vom infiinta galeria LCG Bafta piticului.
                        Ufff, dor mi-e de o bericica si niste chipsuri/popcorn.....O seara buna!
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • cu puchini la ochi si o lene mare va urez o dimineata excelenta si un sfarsit de saptamana rapid

                          Comment


                          • neata lume! va doresc o zi deosebita si un weekend cat mai placut

                            Comment


                            • Eeee...alo...inca nu a inceput vichendul...hai...osu' la munca
                              sigpic

                              Comment


                              • Mai e doar un pic si incepe binevenitul weekend !!!
                                Relaxare si hodina ! Si poate comanda careva care are pile la Doamne Doamne si ceva vreme frumoasa !
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google