Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vina cupa , sa vina cupa la GALATI otelul otelul otelul CAMPIOANA ROMANIEI ale ale ale

    Comment


    • uitati un link aici : http://www.sport.ro/liga-1/otelul-tr...www-sport.html

      Comment


      • Poi nu se putea Valeriu sa stam acasa intr`o seara asa magica! Ms pt poza!
        Am reusit sa scriem si noi ceva acolo in istoria fotbalului romanesc! Hai Otelul!!!
        A fost super si distractia de dupa meci. Mai ceva ca de sarbatorile Galatiului a fost pe strazi!
        Last edited by Bogdan 33; 16 May 2011, 14:25.

        Comment


        • pai normal ca a fost mai ceva decat de sarbatori, e prima oara cand iese otelu campioana, trebuie sarbatorit 3 zile si 3 nopti ca-n povesti
          Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

          Comment


          • Cine e pe primu' loc? Cine e pe primu' loc?...Otelu eeee!!! Otelu eee!!!!!!!!!!

            Frumos ce sa mai lungim vorba! A meritat A fost o adevarata sarbatoare si nu regret ca azi am dormit pe mine la munca...

            Comment


            • Originally posted by gl_ama View Post
              Daca trebuie sa votam zi-ne...si daca mai poti urca o poza...aceea unde apari si tu dar e in ceata ...la fel spune-mi
              sigpic

              Comment


              • Gargara ieftina,va bate Bacaul la orice ora.A-ti avut noroc de mama Omida.

                Comment


                • Ce vorbesti ma...
                  sigpic

                  Comment


                  • Valeriu,galatiul nu stie sa joace.Pune-te in pielea jucatorilor bacauani:sa joci mahmur la ora 11,00.Galatiul n-ar rezista,asta-i sport extrem.

                    Comment


                    • http://stirileprotv.ro/stiri/sport/f...la-fotbal.htmlMinutul 1.55

                      CAMPIONIII

                      si radeam dupa: "sa vezi ca ne da la stirile de la ora 5" numai ca am aparut la alea de la ora 19:00 ))
                      comedie
                      Last edited by gl_ama; 16 May 2011, 21:35.

                      Comment


                      • seara buna lume..eu nici acum nu mi`am revenit dupa meciul de aseara..abia pot vorbi(aseara deloc) si is terminat de oboseala..lunga rau ziua de azi

                        Comment


                        • Neata buna lume! Si... incepem munca iar...
                          O zi usoara tuturor!

                          Comment


                          • Neata lume, imi savurez si eu cafeaua si vin cu o rugaminte la voi, tineti-mi pumnii ca azi am un examen foarte naspa la facultate, multumesc. In rest va doresc o zi cat mai frumoasa si mai usoara la serviciu.
                            Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                            Comment


                            • Buna dimi...
                              Muncim cu pumni stransi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Muncim cu pumni stransi.
                                si cu degetele incrucisate.
                                octav23 cand inveti niciun examen nu ti se pare greu. o zic din proprie experienta, nu ca as fi invatat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google