Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca zici tu ca e buna asa o fi

    Comment


    • Poi nu crezi ca e?
      La mn e! Dupa o saptamana de munca, stiu ca maine sunt liber (nu si duminica), beau si eu un pahar de bere si ma relaxez putin...

      Comment


      • Gasca trezireaa....cafeaua e gata. Nici 30 minunte nu au trecut de cand am ajuns la serviciu si deja vreau acasa....;))
        Un wk placut tuturor!! premisa acestui wk...Distractie, relaxare, plimbari si voie buna!
        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

        Comment


        • Buna dimi! Dau un injector pentru o cafea!

          Comment


          • burta e la locu` ei...cartea e la locu ei..insa merg combinate
            de luni dupa-amiaza sunt libeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....doamne de cand astept ziua asta

            Comment


            • Neata buna.
              Relu, ai o cafea de la mine.

              Comment


              • Neatza la toata lumea, se anunta un weekend plin.
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • Buna dimiziua si de la mine !
                  La mine se anunta un weekend de curatenie ..
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Buna dimi...eu am muncit pana acum la santier...Santierul Naval
                    Merit o pauza...pentru ca..."Pauzele lungi si dese cheia marilor succese"
                    sigpic

                    Comment


                    • Valeriu.....”Pauzele lungi si dese cheia marilor succesuri
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • Buna dimi! Mai scot la licitatie un injector.Rog seriozitate.

                        Comment


                        • Buna dimi incepe sa-mi fie mila de masina ta ! Ete aici o cafea cu buna dispozitie E oki?
                          Attached Files
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • 'neata.
                            Relu, astazi este a 2-a zi la rand cand, cu cafeau in gura fiind, pufnesc in ras improscand monitorul ... citind posturile tale.
                            Sa ma anunti cand vei scoate la licitatie aerul din cauciucuri ... sunt foarte interesat.

                            Comment


                            • Originally posted by DeWiL View Post
                              Buna dimi! Mai scot la licitatie un injector.Rog seriozitate.
                              Relu...specifica te rog ca licitatia este doar pentru dieselari...benzinarii au ciuda pe injectoarele noastre

                              Buna dimi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu am luat acel injector la licitatie pentru a arata urmasilor mei cam cum arata un injector. Si fiindca cele de benzinar nu se strica EVER, m-am gandit eu sa le arat unul de dizelar. De-astea gasesti (inlocuite) pe toate drumurile.
                                Sa vina cafeaua nr.3!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google