Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    La Multi Ani barbatilor din LC Galati!
    Lista pentru Ziua Barbatului + Ziua LC Galati, joi 6 mai, ora 17.30, terasa "La Nea Bubu"
    1. gl_mmm
    2. iashca
    3. DeWiL
    4. bgd_puya
    5. ....
    Da. M-am lamurit!
    Zic pas saptamana asta!

    Comment


    • poate altadata o s-o facem si mai lata! pas si eu!
      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
      Andreea Trifu

      Comment


      • Sunte-ti in greva sau sa culcat Galatiul mai devreme?

        Comment


        • Neata...vineri ...hmmm...cafea munca si week-endBun atunci...asa sa ramana.
          sigpic

          Comment


          • N-ai vrea sa sarim cuvantul ala care incepe "m"? ... este intre "cafea" si "week end".
            Buna dimineata, deci!

            Comment


            • Buna dimi!Mai dormiti si la ora asta? Hai cine sare primu la cap cu o cafea? Cine altcineva decat pasagerii de duminica.

              Comment


              • je. acum am facut ochi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by DeWiL View Post
                  Buna dimi!Mai dormiti si la ora asta? Hai cine sare primu la cap cu o cafea? Cine altcineva decat pasagerii de duminica.
                  Vezi ca s-a oferit unul care cica sta in dreapta ta...eu o sa stai la spate sa inchid usa
                  Neata si de la mine...plec la tara sa aduc iar de-ale gurii
                  sigpic

                  Comment


                  • Buna dimi, loganarilor! Acush vine si cafeaua Relu. Stai incordat ...
                    Unii nici in we n-au somn.

                    Comment


                    • Ziua buna baieti ce mai faceti, ziceti, eu vin dupa o partida de paintball si ma relaxez acu ...

                      Comment


                      • Neata...de ce uneori o ceasca de cafea face cat doua palme la lesin?
                        Hai echiparea sumar si la Bacau cu noi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Buna dimi! Actiunea ,,Autobuzul" este in curs de derulare.Personajele principale sunt Alba ca Zapada si cei 5 pitici care la sfarsitul actiunii vor fi toti Mutulica.Cristi nu ai vrea sa stai tu in spatele meu sa am parte de masaj si cand conduc?

                          Comment


                          • Se rezolva Relu! O sa fac tot ce imi sta in putinta ca sa iti creez confortul necesar la volan. In anumite limite,bineinteles...

                            Comment


                            • Va rog nu va mai menajati...da-ti frau pasiunii ...nu fiti inhibatiCata iubire domne,cata iubire
                              sigpic

                              Comment


                              • Master Yoda Valeriu ce mai stii de MC Mircea ,inca mai doarme la ora asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google