Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu m-a facut niciodata de rusine Loganul, cel putin iarna; asta o spun dupa 8 ani, ca utilizator.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Ma bucur ca sunteti multumiti de masina voastra si va ofer o ceasca cu cafea. La ce frig este... e binevenita.
      Attached Files

      Comment


      • Multumim cu placere. Cred ca astazi a fost cea mai rece temperatura resimtita ( nesimtita chiar) de pana acum, -28 spun stirile; imi venea sa...plang.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Buna dimineata tuturor; ninge la Galati ? Sunt undeva la tara si azi noapte a nins pe aici.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Acum nu ninge. Dar conditiile sunt super prielnice ... (zise meteorologu' din mine)

            Comment


            • Pe aici a inceput sa cearna usor; dimineata era zapada cam de 3-4 cm pe masina. Cam in 2 ore sper sa "decolez"; vreau sa ajunga acasa sa ma odihnesc, dupa cata zapada "am bagat" ieri. Troiene mari pe aici.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Drum bun si sa ajungi cu bine acasa! Loganelul nu ne lasa la greu.

                Comment


                • Cum sa ne lase la greu ?
                  Eu nu am avut nici o problema pe frigurile astea!

                  Comment


                  • Totul a fost bine in mica mea incursiune printre nameti; simt ca am facut ce trebuia. Cateva ipostaze pentru cei interesati.
                    Attached Files
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Ca'n '54, nu alta!

                      Comment


                      • Iarna asta mi-a adus aminte de copilarie; zapezi mari cat gardul. Era o senzatie extraordinare sa vezii curtile caselor ( si ale colegelor ) de la inaltime.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Drept este ca prin sate e cam jale. Am fost si eu o fuga la tara astazi si m-am ingrozit de ce am vazut prin prin curtile oamenilor si pe campuri. Troiene cum nu mi-a fost dat sa vad vreodata. Macar agricultorii sunt fericiti.

                          Comment


                          • Problemele vor reincepe cand se vor topi aceste zapezi; nu vreau sa ma gandesc...
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Buna seara tuturor; ninge ca-n copilarie. Retine-ti locurile unde aveti Loganul parcat, maine dimineata va va fi greu sa le mai recunoasteti. Riscati o deszapezire a masinii vecinului.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Deci nu mai vreau zapada, am dezapezit astazi cat toata viata mea ma doare spatele, curent in unele locuri, sa vina PRIMAVARAAAAA
                                https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google