Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Sorin vad ca doritori nu prea sunt, eu as fi venit dar momentan nu am masina la dispozie si nu stiu daca voi intra in posesia ei pana in ora 11, o lasam pe saptama viitoare cred

    Comment


    • ok .George , o duminica placuta !

      Comment


      • Rectific daca vrei sa ne gasim eu vin ca am masina scuze daca vrei ne gasim numai sa imi zici, sa ne cunoastem macar

        Comment


        • ok pe la 11.15, undeva la POPESCU dar sa-mi spui mai exact unde !

          Comment


          • sorin in parcarea fata in fata cu fostu arabesq daca stii ai sa vezi niste loganuri unu albastru unu rosu e posibil si unu culoarea sobolanului dar daca nu ne gasesti, descurci noteaza numaru meu de telefon 0745027261

            Comment


            • Seara buna loganisti!

              Se pare ca s-a mai dus un week-end...de maine din nou la munca

              Comment


              • Buna seara; o saptamana insorita doresc tuturor; eu avand ceva activitati agricole (un hobby, de altfel) cu atat mai mult, mie.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Salut Coosmin o saptaman buna si tie plina de realizari

                  Iancu daca faci un lucru din, cu placere iese si bine si vei fi multumit ulterior asa ca sa ai spor si sa ne prezinti recolta la toamna:d

                  Comment


                  • Pana la toamna vin capsunile, ciresele, prunele, perele (tuica un pic mai tarziu); sanatate sa fie ca le gustam pe toate
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Eu unu nu sunt cu bautura...
                      Lasa ca am fost si eu la tara ieri si am tras un pic de munca de ma resimt si acum:P

                      Comment


                      • Sunte-ti invitati la 4 ani de Logan Club Bacau http://www.facebook.com/l.php?u=http...nqZ1qaSPEC0MLw

                        Comment


                        • Ah, nu asta vreau sa inteleaga lumea; in general imi place atmosfera, creata de oameni adevarati, dar nu cea generata de alcool In privinta asta n-am stres sa coduc oricand, fara teama de alcooltest
                          Last edited by IancuMIC; 1 April 2012, 21:59.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Originally posted by gheorgngv View Post
                            Eu unu nu sunt cu bautura...
                            Lasa ca am fost si eu la tara ieri si am tras un pic de munca de ma resimt si acum:P
                            Tu esti bun de sofer ), intr-un grup e bine sa fie si unul care uraste bautura, ii duce pe restul acasa.
                            Atmosfera creata de consumul moderat de alcool este placuta, cand se sare calul e altceva...

                            Comment


                            • Originally posted by vasile78 View Post
                              Tu esti bun de sofer ), intr-un grup e bine sa fie si unul care uraste bautura, ii duce pe restul acasa.
                              Atmosfera creata de consumul moderat de alcool este placuta, cand se sare calul e altceva...
                              Cred ca fiecare ar trebui sa isi cunoasca limitele si stiu cand sa ma opresc sa nu sar calu si daca stiu ca trebuie sa merg cu masina beau mai putin....

                              Comment


                              • Buna dimi, galateni; hai trezirea, cafeluta si la...trabajar
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google