Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inca o zi si ....concediuuuu!!!

    Comment


    • Buna dimi si un weekend frumos, va doresc, iar tu Andrei, din partea mea, poti sa te consideri deja intrat in concediu; sa-l petreci sanatos si cu placere.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Neata...vara e pe drum. Ne cam amageste, dar poate poate. Pentru unii e ultima zi de munca din aceasta saptamana..pentru altii, saptamana continua, chiar si asa....weekend cu soare si activitati placute.
        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

        Comment


        • ...pana la vara, asteptam 1Mai; stie cineva cum va fi vremea atunci, avand in vedere ca nimic nu mai e stabil in tara asta?
          De 2 saptamani numai, vreme inchisa cu posibile averse si descarcari electrice, aud.
          Last edited by IancuMIC; 20 April 2012, 10:10.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • 'neata! Ati comandat vreme frumoasa? Iat-o!
            Buna dimineata, deci! Si vremea. Sau invers. 'neata excelenta.
            Hai cu cafeaua.
            M la butoane ...mi-e lene sa ma deloghez.

            Comment


            • neata....oficial sunt in concediu si ce frumos e afara

              Comment


              • Buna ziua, as putea spune; acus am picat si eu in ...capitala. Frumos drumuldar, a batut vantul tot drumul.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Originally posted by IancuMIC View Post
                  Buna ziua, as putea spune; acus am picat si eu in ...capitala. Frumos drumuldar, a batut vantul tot drumul.
                  Pe semne ca la intoarcere o sa faci economie la benzina cu vantul in spate

                  Comment


                  • Drumuri bune colegu:P

                    Comment


                    • Multumesc Georgeasemenea tuturor loganistilor.

                      Originally posted by SORIN-RDY View Post
                      Pe semne ca la intoarcere o sa faci economie la benzina cu vantul in spate
                      La intoarcere n-a mai batut vantul, dar am mers mai incet, pentru ca s-a inoptat ; oricum pe general un 6,6 la suta eu zic ca e bine.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Gheotghe!

                        Comment


                        • Buna dimineata, din spatele unei cesti de cafea; o zi buna incepe cu o cafea buna, nu ?
                          La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc onomastica, astazi de Sf. Gheorghe.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Buna dimineata!
                            O cafea aburinda, un "La multi ani" cu sanatate, fericire, iubire, etc celor ce-si serbeaza ziua onomastica astazi!
                            Attached Files

                            Comment


                            • La multi ani, George! Sa fii sanatos si fericit!

                              Comment


                              • La multi ani Georgica sa traiesti cu numele si sa ai parte numai de bucurii
                                https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google