Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata, se scufunda? Apai de ploaie si de ...capsuni, m-am cam saturat.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • da' ce groapa...e vedeta, e data la stiri un adevar incredibil, stiti cat a plouat in balta brailei? 200 l/mp...
      sigpic

      Comment


      • Am auzit si eu azi la servici; e prin zona mea. Ei oricum Oltului de abia a fost reparata; iar o sa ocolim zona aia(uneori vin pe acolo de la servici)
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • dar cine a facut lucrarea? cumva tancrad? si la noi pe grivita tot ei au facut-o si acum e mai rau decat era inaintea inceperii lucrarii. la fel si cea de pe calarasilor, tot ei lucreaza acolo. sa vedem cum iese (din asfalt ) calea de tramvai. am vazut ca si in gl se schimba
          sigpic

          Comment


          • Nu fiti rai ca lucrarea a fost facuta doar de copertare nu si ce e la 4 metri in pamant, noroc ca nu a fost nici o masina ca o inghitea cu totu

            Comment


            • Am cascat si eu gura pe acolo, cand m-am intors de la servici; nu stiu daca ca ar fi sau nu vina cuiva; infiltratiile pe un teren slab au facut posibila aceea surpare. Se vorbeste totusi ca s-ar fi facut o reabilitare in zona; stiu ca s-a lucrat ceva pe acolo.
              Last edited by IancuMIC; 29 May 2012, 18:13.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • 'Neata; se poate?; cu ce va mai laudati?
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Buna dimineata si o CAFEA! O zi insorita, pregatim cadourile copiilor pentru maine.

                  Buna dimineata si o CAFEA! O zi insorita, pregatim cadourile copiilor pentru maine.
                  * În GalaÅ£i au loc mai multe manifestări, printre care un carnaval al cărÅ£ilor, spectacole de teatru în aer liber ÅŸi o mulÅ£ime de petreceri * Astăzi,...
                  Last edited by aida; 31 May 2012, 09:30. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Ca bine ziceti; fata mea a trecut demult de 20 de ani, da' tot un copil e.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • E copilu lu tata:d

                      Comment


                      • M-ai emotionat, Georgica; mai ales ca nu e langa mine. Asta e, puii isi iau zborul din cuib; altfel nu vor stii niciodata daca pot sau sa ...zboare.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • La multi ani tuturor copiilor mari si mici!

                          Comment


                          • Numai luandusi zborul pot afla daca se pot sau nu descurca de unii singuri
                            La multi ani!!!si multa sanatate

                            Comment


                            • La Multi Ani; si nu uitati sa fiti uneori...copii.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Laaa muuullttii ani pentru voi cei mari, dar mici si pentru copilasii vostri! Lasati spiritul de copil sa se bucure si nu va opriti in a face giumbuslucuri.
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google