Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-am terminat cu vizitarea Romaniei; ma tot gandesc la un circuit care sa cuprinda si zona Transalpina.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • galati, transalpina, alba iulia, cheile turzii, salina turda, pasul tihuta, izvorul muntelui. traseul asta l-am facut eu anul trecut.
      sigpic

      Comment


      • Interesant; cati km. au fost in total?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • aproape 1500 km. drumul foarte bun, mai putin cateva segmente pe transalpina si pe langa lacul izvorul muntelui.
          sigpic

          Comment


          • Mda; treaba e ca nici n-as vrea sa stau toata ziua cu fundu in masina; ma gandeam sa stau cate 2-3 zile in 2 locatii de unde sa vizitez imprejurimile; una ar putea fi Olanesti iar pe a doua n-am stabilit-o.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • in apropiere mai ai cel putin doua zone unde ai putea sa te duci. la astea doua am stat. una este cheile damboviciorei si cealalta cheile sau prapastiile zarnestilor.la ultima te poti caza in magura de brasov
              sigpic

              Comment


              • Ramane in studiu, dupa care am sa supun "plenului" spre aprobare ; daca-i democratie, atunci sa fie.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • magura este o oaza de liniste. in asa fel incat iti auzi urechile cum tziuie
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai Bogdane lasa-ma, sunt inca la servici si tu ma starnesti cu trasee de vacanta.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • da' ce m-am starnit eu... trebuia sa intru in CO dar renunt la el ca vin la servici in continuare
                      sigpic

                      Comment


                      • Renunti la concediu? Te-au amenintat cumva? S-au te-au promovat?
                        Last edited by IancuMIC; 19 July 2012, 15:46.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Traseul va fi orientativ. Sa nu uiti harta turistica acasa astfel te poti orienta si pe parcurs in functie de vreme si de necesitati... Vacanta placuta si drum fara incidente!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Traseul va fi orientativ. Sa nu uiti harta turistica acasa astfel te poti orienta si pe parcurs in functie de vreme si de necesitati... Vacanta placuta si drum fara incidente!
                            Transalpina in constructie. Acum este asfaltata in totalitate.

                            Comment


                            • Multumesc mult; asta se va intampla la inceputul lunii viitoare. Pana atunci, vedem ce spun cei de la asigurari(miercuri), in legatura cu masina ciuruita de grindina.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Originally posted by IancuMIC View Post
                                Renunti la concediu? Te-au amenintat cumva? S-au te-au promovat?
                                munca...asa-i in proiectare. cand vin lucrarile, vin toate deodata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google