Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SORIN-RDY View Post
    multumim si drum bun la intoarcere ! oho ... buna ideea, o cana cu vin fiert si un film bun .
    Da; "singur acasa 2" si ma amuz cu nepotul cel mic.
    Originally posted by gheorgngv View Post
    Drum bun si sa ne auzim cu bine
    Multumesc Sorin, multumesc George. Sa fiti sanatosi, cat vreti voi.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Sara buna; ce va mai place facebook-ul. ; cam liniste prin cafeneaua asta.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Buna dimineata inainte de culcare pentru mine

        Comment


        • Primiti cu ...colinda? Nu cer bani, fiecare ce are, o anvelopa, un set de bujii, un bidon de ulei (daca n-aveti Elf, merge si ...Castrol)
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Salut... am si eu o intrebare despre o firma de la voi Viptuning se cheama si vreau sa stiu daca is autorizati in folii...

            Comment


            • De ce nu suni chiar la ei; mi se pare cel mai corect mod de informare.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • deci.. eu am pusa folia deja de la ei dar am si pe fata pentru ca sunt si omologati... dar la mine in oras este doar o singura firma autorizata pentru folie doar pe spate... si domn politist ma opreste de fiecare data ca de ce am folie pe fata ... ca nu-i omologata asa zice el.. dar eu am trecut ITP-u si RAR-u cu folia pe fata... era sa-mi ia de 2 ori certificatu de inmatriculare... am fost si la bucuresti cu masina m-a oprit si acolo si nu mi-au zis nimic doar la mine in oras vor sa-mi ia certificatu si vroiam sa stiu daca a auzit cineva de ei.. adica daca sunt seriosi ca sa stiu cand fac contestatie sa pot avea ceva la mana de la ei

                Comment


                • Sunt destul de cunoscuti ca firma de tunning in Galati. Fac mai multe, nu doar folii si nu cred ca ar pune folii fara sa fie autorizati.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Craciun Fericit tuturor!!! sa va aduca Mosu` tot ce va doriti si mai ales multa sanatate!!

                    Comment


                    • Sarbatori cu bine, inima buna tuturor si un colind la ferestrele voastre.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Buna dimineata si un Craciun fericit alaturi de ce-i dragi.

                        Comment


                        • Craciun Fericit!

                          Comment


                          • Mai luam si-o cafea printre tonele de sunci, carnati si tobe???
                            Buna dimineata! ... cel putin asta-mi/va doresc, facand abstractie de tandemul indigestie-mahmureala.
                            Craciun fericit!

                            Comment


                            • Buna, prieteni; mai dam la zapada sa distrugem ...slanina
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Craciu fericit tuturor si un an nou mai bogat si plin de bucurii!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google