Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neaţa ! Spor la muncă.
    Skypee™

    Comment


    • azi ii demarajul mai greu,vad ca sunt primul pe aici!oricum,o zi excelenta tuturor!
      www.diagnoza-auto.net

      Comment


      • Neața. Miroase a weekend !

        Sent from my GT-I9100G using Forum Runner
        Skypee™

        Comment


        • Buna.. Am primit "perdelutele"; mersi.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Să vă stropiți cu plăcere !

            Sent from my GT-I9100G using Forum Runner
            Skypee™

            Comment


            • vine wekendul...caldura mare!
              www.diagnoza-auto.net

              Comment


              • Nu e o glumă; dezinfectaţi aparatele de aer, înainte de noul sezon. M-am îngrozit ce am văzut, ieri la cateva aparate, e drept la servici.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • La Multi Ani, sărbătoriţilor de astăzi;
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Neața !

                    Sent from my GT-I9100G using Forum Runner
                    Skypee™

                    Comment


                    • neata buna!maine sarbatoresc prin munca.mai este vreun necajit ca mine?
                      www.diagnoza-auto.net

                      Comment


                      • 'neata buna zic si eu!

                        Originally posted by IancuMIC View Post
                        Nu e o glumă; dezinfectaţi aparatele de aer, înainte de noul sezon. M-am îngrozit ce am văzut, ieri la cateva aparate, e drept la servici.
                        Cum se face curatarea instalatiei AC la masina? Ma intereseaza alta metoda decat cea cu spray si ventilatia pe 4.

                        Comment


                        • Buna; si eu sarbatoresc prin munca, dar la tara, de placere, in paradisul verde .Poate si un mic, ceva udatura.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • neata spre buna ziua
                            Originally posted by gl_mmm View Post
                            'neata buna zic si eu!



                            Cum se face curatarea instalatiei AC la masina? Ma intereseaza alta metoda decat cea cu spray si ventilatia pe 4.
                            in manualul de intretinere al loganului este precizata o operatiune de curatare a instalatiei de AC. se cumpara o bucata de spray cu furtun. se introduce furtunul in gura de evacuare a condesului si se descarca spray-ul. daca ai manualul gasesti si procedura.
                            sigpic

                            Comment


                            • Au cei de la Wurth un spray cu furtun care se introduce prin evacuarea condensului, grile de ventilatie si o alta solutie, intr-un recipient ca ala de geamuri, care se aplica direct pe vaporizator.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • si stii cumva un pret pentru acel spray?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google