Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moaaama am lipsit cateva ore de pe forum si ce e aici frate

    Deci Injuraturi mai bine nu...ca eu sunt aici pe faza si nu e frumos sa vorbiti urat nu ?

    Si pe varfuri stateam pt. ca era ap. lui Sand'dana si e un ap. mai mic,am vrut sa fiu sigura ca ies in poza

    Multumesc de urari acum inteleg de ce sta sotul meu atat pe forum
    Sotie de

    Comment


    • Bine ai venit Gabi si sa intelegem ca de acum o sa fie bataie care scrie pe forum mai repede, care posteaza mai multe si sa inteleg ca ar cam trebui un al doilea calculator........:d

      Comment


      • Poi cam asa cred ca o sa fie
        Sotie de

        Comment


        • Salutari Bezmeeee\

          Si ce vad eu pe aici...debandada totala...pleaca omu putin si gata ati marit si TVA-ul
          Seara placuta tuturor.
          sigpic

          Comment


          • Eu am tait-o la munci.......sa maresc preturile
            Sa aveti o seara placuta in continuare.
            Sotie de

            Comment


            • cata aglomeratie a fost astazi in supermarket-uri, cumpara lumea cu baxurile...dar cred ca multi aveau si vreun magazin mai mic deschis.
              sigpic

              Comment


              • Buna dimi ,gata munca ,o cafeluta pentru voi si un somn bun pt. mine

                Da bogdan a fost foarte aglomerat ...de 3 zile este asa aglomerat,s-a speriat lumea ca vor creste prea tare preturile si nu au crescut decat foarte putin ....zaharul la care se ingramadeau ieri a crescut cu 10 bani.....cea mai mare scumpire a fost de 70 bani.
                Gata o tai la nani sa pot ajunge odihnita la JTLS

                O zi buna sa aveti.
                Sotie de

                Comment


                • Buna dimi! Buna cafeaua?
                  Astazi se anunta a fi o zi excelenta. ... ceea ce va doresc si voua.

                  Comment


                  • Buna dimineata ! A doua cafea o beau mai in liniste ...
                    Mai devreme era cam agitata lumea pe aici,....
                    In santier a intrat destul de mult apa...e normal sa fie agitatie...

                    si da ,...aglomeratie mare, nu numai in market-uri; ieri mi s-a aprins beculetul de benzina si hop tzop si eu la Petrom,...unde ce sa vezi...coada pana spre curba de la Bac...am stat...normal, toata lumea facea plinul ......si ce, eu mai prejos? hai cu plinul ! Sandaua mea e fericita
                    Last edited by sand'dana; 1 July 2010, 08:30. Reason: completare
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Ia buna dimi si de la mine...mai fac azi o incercare cu masina sa vad mai pot face inca 200 de km sau nu?
                      Gabi tare semnatura ta
                      Si tot aud tva marit si alte cele...stati linistiti ca ajung in Galati si lucrurile vor intra in normal ...inclusiv cu apele din santier.
                      Zi usoara va doresc.
                      sigpic

                      Comment


                      • neata! sa spunem teoretic ca benzina cu TVA-ul vechi este 4,50 lei. cu noul TVA este 4,69 lei. la un plin s-a economisit 9.5 lei. unde-i afacerea? psihoza scumpirii, acesta este side effectul
                        sigpic

                        Comment


                        • Psihoza sau nu un plin+1 pachet de tigari e mai bine decat un plin simplu

                          Comment


                          • Un pachet de tigari minus o zi din viata
                            sigpic

                            Comment


                            • buna dimi!cafeaua s-a baut,plinul facut ieri, fara sa-mi dau seama ca se va scumpi.azi dimineata insa, imi venea sa ma pup singur!
                              hai cu ora 17.00!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                                Un pachet de tigari minus o zi din viata
                                Nu imi vine sa cred ce ai scris

                                Misto semnatura nu?

                                Deci buna dimi din nou,m-a sunat sefa sa imi spuna ca se dau bonurile mai devreme
                                Sotie de

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google