Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimineata e bine asa elena, cine te-a suparat asa de la prima ora sau nu ai dormit bine aznoapte?.....

    Comment


    • Da ma george trebuia sa zici si la 2 buna dimineata...ia un umbros buna dimi si de la mine.
      sigpic

      Comment


      • La ora aia trebuia sa zic somn usor .....Valeriu

        Comment


        • Da...o noua saptamana de munca...cu forte proaspete si odihnit...sper sa imi iasa ce mi-am propus...si mi-am propus multe sa fac.
          O zi placuta,usoara si racoroasa asa ca de luni.
          Buna dimi.
          sigpic

          Comment


          • Buna dimineata voua ! Racoarea ar trebui sa ne ajute la atingerea scopurilor, deci cu dreptul inainte,... start !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • buna dimi!cam frig!
              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
              Andreea Trifu

              Comment


              • Ce ma mananca tastatura de la telefon sa il sun vreo ora pe Mircea...asa de buna dimineata...pe Relu nu...ca e la munca el...sau si el o fi in concediu?
                sigpic

                Comment


                • Buna dimi!
                  Sa aveti o saptamana cat mai usoara
                  Sotie de

                  Comment


                  • Buna dimi la galateni...sa va imbracati ca e cam racorica azi.
                    O zi perfecta va doresc.
                    sigpic

                    Comment


                    • buna dimi! oare mircea mai hiberneaza mult cu frigul asta?
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Buna dimineata, prieteni!
                        Am cam dormit ce-i drept, dar acum sunt ok. Mai ales ca unii sunt in concediu ... si altii nu! Ce nasol o fi!

                        Comment


                        • Buna dimi/ziua/seara ! Bine ca v-ati intors intregi, voiosi, sa completati si sa inspirati tabloul galatean cu bucuria voastra ! Luati de va hodiniti apoi luati-o de la capat cu povestirile

                          Si mare grija sau ...mare receptivitate, ca Dl. Organizator a venit cu chefuri si pofte deci ....gratarele, bowlinguri, ...facem si un karaoke local, eventual
                          Last edited by sand'dana; 27 July 2010, 12:46. Reason: Automerged Doublepost
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Da, da ... grija mare ... ca-s in forma!
                            Sus cu activitatile recreative!

                            Comment


                            • Buna dimineata hai trezirea e frumos sa dormiti la ora asta ....

                              Comment


                              • Iar ai umblat ma creanga toata noaptea?
                                Buna dimi de la mine pentru voi.
                                O zi excelenta va doresc.Azi e miercuri.
                                Azi incepand cu ora 10 sunt la dealrul Nalba la revizie...cine nu are ce faca si vrea sa imi tina de urat sa imi dea un telefon.Cafeluta o dau eu.
                                Last edited by valeriuciprian; 28 July 2010, 07:12.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google