Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cine-i harnic si munceste, va avea tot ce isi doreste! Exemplu semnificativ: eu.

    Comment


    • #77
      ... bune ultimile doua

      Comment


      • #78
        Da...mneata...beau ceai si mananc fornetti...
        Azi noapte am visat Tulcea
        sigpic

        Comment


        • #79
          Mircea, sa inteleg ca vrei sa ne faci statuie?
          sigpic

          Comment


          • #80
            Tare campania de la Europa FM! Mircea, pentru ca tu ma stii cat sunt de harnic, te rog ajuta-ma sa am statuie in fata combinatului. Iti voi fi recunoscator toata viata. Vrei sa te propun si eu (serviciu contra serviciu)? Poate unul dintre noi va avea noroc.

            Comment


            • #81
              Nu!!! eu merit statuie, dar cu umbrela pentru protectia impotriva excrementelor
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #82
                Da domnu inginer. Cum nu!? O statuie cum avem noi pe Faleza. De-astea mai moderniste ashea ...
                Last edited by gl_mmm; 13 April 2010, 11:59.

                Comment


                • #83
                  Ce inginer ma?...aia e poza de acum un an...de atuci a decazut omu'...l-au pus sef peste o menghina si freaca menta toata ziua acolo...
                  Azi sunt vesel...incep sa se pupe treburile...nu chiar toate dar majoritatea da.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Buna dimineata Galati

                    Comment


                    • #85
                      'neata! ieri am avut o delegatie neplanificata pana la Slobozia, pe langa spital fiind un singur spital in toata Slobozia. draq a stiut cum se ajunge acolo si am intrebat o femeie care locuia prin zona aceea si ne-a dus ea pana la destinatie, femeie de treaba...oricum nu stiam sa ajung acolo, trebuia sa fac stanga, dreapta, dreapta stanga, dreapta, stanga, stanga etc si am mers numai pe sens unic. iar la intors, tot pe sens unic am mers si am avut ocazia sa admir orasul. mi s-a parut foarte curat, frumos, intretinut. ce mai, am ramas impresionat...am ajuns acasa pe la vreo 18:40 apoi mi-am vazut de alte treburi. intr-un final am baut o bere carlsberg la stilca (berea la sticla este cea mai buna) si la 22:30 am parcat pe pat
                      Last edited by bogdan_1984; 14 April 2010, 08:11.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Eu am rude la Slobozia. Cand eram mic imi petreceam o parte din vacanta acolo. Si atunci era ceva diferit fata de Galatiul de bastina, se gaseau in magazine multe produse care lipseau cu desavarsire la noi in oras, mergeam la plaja la Amara, imi placea acolo. Mai ales ca era in drumul turistilor polonezi catre mare si gaseai sa cumperi de la ei multe produse care la noi in magazine lipseau.

                        Comment


                        • #87
                          am uitat sa povestesc cum este drumul. Prost, prost, prost!!! intre insuratei si baraganul este limita 70km/h din cauza denivelarilor de pe partea dreapta a carosabilului. intre iazul si slobozia pe o portiune lunga este limita 30km/h. in 2-3 ore am vazut 5 echipaje de politie cu radar nou.
                          este incredibil. vom ajunge sa mergem ca melcul.
                          stiam ca pe traseul spre tulcea nu sunt radare, cine stie peste cate dam sambata...
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Trebuie mers cu grija, mai era si inainte cate unul, insa acum s-ar putea sa se fi inmultit.

                            Comment


                            • #89
                              hai ca am descoperit si eu cafeneaua!
                              dupa ce m-am tezit cu niste pitici in cap(prietenii stiu de ce!!!) si dupa 2 cafele am reusit sa-mi retrag ochii ca de melc in cap!
                              hai cu ora 18!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • #90
                                Buna dimineata lume si va rog fara comentarii ca ar fi ziua la ora asta(buna ziua) nu m-am trezit la ora asta is treaz de la 5:40. O zi buna si fara incidente, accidente.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google