Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata si de la mine
    sigpic

    Comment


    • maine dimineata iti spun noapte buna, valeriu !
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Buna dimi...ne miscam putin?O saptamana usoara va doresc.
        sigpic

        Comment


        • Neata si ... weekend placut!

          Comment


          • da da ! noapte buna valeriu ! si weekend placut, mircea!
            care, ce-si mai doreste ? ca sa stiu ce urare sa mai introduc
            eu mai sunt si azi libera ...incerc o miscare pe Apan GL....
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Buna dimineata! Am un week-end prelungit - 2 saptamani.

              Comment


              • Pai cam asa si eu! 3 saptamani!
                Ai spalat vasele? Ai dus gunoiul? Eu am o lista cu "to be done", monstruoasa. Si eu care vream sa-mi mai trag oleaca sufletu' ...
                Cineva (care are verigheta identica cu a mea) cam profita de momentele astea!

                Oare unde am pus sacul de la aspirator?

                Comment


                • Bine era daca va palea cu concediul in preajma sarbatorilor...sa intelegeti ceva.
                  sigpic

                  Comment


                  • de saptamana viitoare concediu scrie si pe mine

                    Comment


                    • Buna dimineata, din nou! Somn cat incape tata ...

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Bine era daca va palea cu concediul in preajma sarbatorilor...sa intelegeti ceva.

                        exact cum spuneai, am aflat azi : in perioada 27 - 31 toata societatea va fi in somaj tehnic, iar in per 3 - 7 ian 2011, concediu toata gasca
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Buna dimi colegii ...sa aveti o zi excelenta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna dimineata!
                            In dimineata asta am facut un topic nou depsre JTLS. Am mutat niste posturi (vreo 315) si de-acum vom avea acel spatiu pentru treburi de-astea. Dati-va cu parerea, va rog!

                            Comment


                            • Domn` Mircea...dak tot nu aveti somn si pace in acest concediu..ma gandeam sa mai aerisim putin "Galatiul" de anunturi care nu au mai fost folosite de foarte mult timp si sa ne axam pe cele postate pana acuma...sa raman topicuri cu service-uri din galati cu diferite opinii,copilashii mici si dragi...imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ce am zis..dar e o mik parere a mea...iar titlul la JTLS..E perfect..e foarte buna ideea si "nota" de la mn este 10!!...cea de plata vorbim la sfarsit de luna)
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                              Comment


                              • De acord cu tine, curetenie trebuie facuta. Am sa mai inchid din topicurile vechi si fara viitor. Trebuie sa ma consult insa si cu Valeriu.
                                Totusi, daca cineva considera ca un topic anume trebuie inchis, sa spuna si vedem, discutam.
                                Multumesc pentru nota! Am ezitat o vreme sa fac acel topic cu JTLS pentru ca nu are legatura cu Loganul. Dar se pare ca m-am inselat. Are foarte multa legatura cu ... loganistii!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google