1 Mai muncitoresc-loganesc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am impresia ca nici tu nu crezi ca esti in filmuletele alea.Ne-a zapacit de tot spirala aia.

    Comment


    • am facut si un epilog la toata nebunia de 1 mai.

      sper sa am ocazii sa mai fac filme dinastea.

      EPILOG 1 MAI MUNCITORESC
      sigpic

      Comment


      • Bravo , asa trebuie sa-se intalneasca loganistii, si la noi a fost bine .........dar va las pe voi sa vedeti.

        Filmul de pe youtube..........
        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Frumoasa si iesirea voastra Steel...salutari Iasiului.
          sigpic

          Comment


          • Vreau sa strang pozele facute intr-o arhiva cuprinzatoare. Rog deci pe cei care au facut poze sa le pregateasca pentru duminica asta.
            Ce-ar fi oare sa le servim si noi bacauanilor aceeasi lectie? De bun simt si respect!

            Comment


            • Trecui zilele astea pe la locul dezmatului nostru...Doamne Doamne ne-a stricat locul de joaca...gasim altul pe viitor
              Noroiul si nisipul/pamant adus din aval e de 0,5-1 metru.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Ati face bine ca duminica ,cei care nu ati vrut sa mergeti la Sibiu , ca drept pedeapsa sa dati o fuga pana acolo sa amenajati locul pentru o viitoare gratareala.

                Comment


                • Se poate Relu?Evident ca asa vom face...daca nu reusim va asteptam si pe voi...si iti spun un secret...nu vom reusi
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai baieti, avand in vedere ca eu am aparut in peisajul forumistic-loganistic pe 16 mai, abia acum descoper ce calitati / aptitudini are lumea nu le mai enumer eu, fiecare e constient de sine , dar vazand filmuletele de pe youtube m-a amuzat teribil rasul colegului bacauan ( cum ma amuza dealtfel si rasul inconfundabil al lui jorj al nostru), foarte tare frate .... auzi are 2 permise ...glume care mai de care ....pentru clientii fideli se majoreaza dobanda, f.tare Mircea, mai ai idei de astea? ai fi angajatul ideal la o banca )))))))))))
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Elena despre mine sa fie vorba oare ca nu ma simt....

                      Comment


                      • 1 Mai loganesc ... reloaded. Maine, 1 Mai 2013, punem de-un gratar la Garboavele. S-au anuntat pana acum: eu (cu ai mei), laureatu', DeWiL. Plecarea dimineata la ora 9. Daca mai sunt doritori, sa anunte aici sau telefonic.

                        Comment


                        • S-au sters posturi pe aici? Intre 2010-2013 nu s-a postat nimic??? Ma indoiesc.
                          Deci cine a sters posturile si mai ales de ce?

                          Comment


                          • Ce-ai mo? Ai chef de cearta?
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Nu, n-am chef de cearta. Vreau raspunsuri.

                              Comment


                              • Originally posted by gl_mmm View Post
                                S-au sters posturi pe aici? Intre 2010-2013 nu s-a postat nimic??? Ma indoiesc.
                                Deci cine a sters posturile si mai ales de ce?
                                Nu s-a sters nici un post de aici...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google