Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti un ping-pong la Ticuana langa piata din 39 e sala mare 3 mese foarte ieftin 6 lei ora........daca ne hotaram toti eu astept raspunsuri pe topic

    Comment


    • pff....un bowling poate ceva? la ping-pong vin doar sa privesc, nu ma mai descurc

      Comment


      • Eu sunt pentru ping-pong

        Comment


        • si eu sunt tot pentru ping-pong

          Comment


          • Sincer as fi si eu tentat de un ping-pong si de bowling

            Comment


            • Duminica in jur de 18-19 e ok ?

              Comment


              • Pai ziceti ramane in Ticuana?

                Comment


                • Eu sunt de acord in Ticuana. Daca nu ne place, data viitoare mergem in alta parte

                  Comment


                  • LC Galati la ping-pong

                    Mai erau mese pentru tenis de masa (la pret convenabil) si la Sindicate. Este mai aproape de majoritatea dintre noi. Si preturile la "sucuri" sunt mici.

                    Oricum, desi pare stereotip, pentru a finaliza o actiune de acest tip trebuie ca cineva sa se ocupe de subiect. Adica de la propunere si pana la realizare! Concret: locul, ziua, ora, pretul si, evident LISTA! De fapt, intai trebuie facuta lista de doritori si apoi se vor stabili si detaliile. Cel putin asa rezulta din experienta in cadrul LC Galati! Asadar, haideti sa vedem cam cati dintre noi ar fi amatori de asa ceva ... si am sa ma ofer eu voluntar pentru actiune.

                    Lista pentru tenis de masa (va rog sa va treceti singuri, chiar daca ati mai scris + propunerea voastra):
                    1.
                    2.
                    3.
                    4.
                    5. gl_mmm (propunerea mea - la Sindicate, miercurea, de la ora 17:00)
                    6.
                    7.
                    8.

                    Comment


                    • A fost cineva recent la casa de cultură ?... mai sunt mesele de ping pong ?
                      Skypee™

                      Comment


                      • Eu ultima oara am fost la casa de cultura prin noiembrie-decembrie si principalul avantaj este spatiul mare dintre mese. Ca pret, parca era 12 lei ora

                        Lista pentru tenis de masa (va rog sa va treceti singuri, chiar daca ati mai scris + propunerea voastra):
                        1.
                        2.
                        3.
                        4.
                        5. gl_mmm (propunerea mea - la Sindicate, miercurea, de la ora 17:00)
                        6. adu89 ( pentru loc si ora nu am preferinte, ma supun majoritatii )
                        7.
                        8.

                        Comment


                        • a trecut iarna, e timpul sa dam carnacii,sunca,fripturile jos , un fotbal ceva?

                          Comment


                          • ma duc azi la 18 00
                            ;)
                            la baza

                            Comment


                            • a venit vremea frumoasa. am nevoie de pareri pt rezervarea terenului de fotbal intr una din zilele saptamanii. odata facuta rezervarea nu e si obligatoriu sa mergem in fiecare saptamana. deci astept parari pro si contra in numar cat mai mare. multumesc

                              Comment


                              • Atunci sa deschidem o lista pentru fotbal:

                                1. laureatu' (+1 prieten)
                                2.
                                3.

                                As prefera ziua de vineri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google