Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Aaaa...pe aia nu o stiu...stiu doar terenurile din stanga barului cu caruta...da ale-as in aer liber...daca zici ca in spatele barului mai e o sala vezi ce si cum si anunta-ne aici
    sigpic

    Comment


    • #62
      Acolo , dupa terenurile alea este o sala de judo si dupa baza sportiva de care zic.
      Skypee™

      Comment


      • #63
        E bun asa...asteptam vesti
        sigpic

        Comment


        • #64
          Pai daca lumea este de acord sa nu ma duc degeaba ,ce spun baietii ? Ma duc sa iau acolo ? Ce ore preferati ?

          Ca punct de reper sala se afla exact langa liceul sportiv/stadionul dunarea/sala sporturilor/restaurant valmoneli. Suntem 10 bucati ? (10 lei/pers )
          Skypee™

          Comment


          • #65
            Deci eu sunt una bucata persoana...si am scris...ora 18 maxim ora 19 ...am kinderi...mai mult nu pot.Adica de la 18 la 19 sau de la 19 la 20.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Restul vad ca nu spun nimic Parca vad ca o sa fim 3 )
              Last edited by skypee; 14 December 2010, 21:02.
              Skypee™

              Comment


              • #67
                Fotbal ...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by skypee View Post
                  Restul vad ca nu spun nimic
                  Mergi maine si vezi care-i treaba...cat costa si cere-le un nr de telefon sa tii legatura cu ei...si posteaza raspunsul aici...si om vedea.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Dragi colegi am vorbit cu maikmea si ne poate rezolva JOI la ORA 18:00 langa Mc Donald la terenu sintetic ...65 Lei toata echipa nu conteaza cate persoane sunt!!!e cv foarte putin..si ar mai fi la Ancora in sala la Gara!!Deci???
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • #70
                      Eu sunt de acord si e si foarte ieftin;)

                      Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Mergi maine si vezi care-i treaba...cat costa si cere-le un nr de telefon sa tii legatura cu ei...si posteaza raspunsul aici...si om vedea.
                      La chestii de astea nu e cu legatura te-ai dus ai lasat avans si gata ai rezervat.
                      Last edited by skypee; 14 December 2010, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
                      Skypee™

                      Comment


                      • #71
                        nu conteaza unde si cat eu merg chiar de e afara doar sa nu ploua

                        Comment


                        • #72
                          Pai asa jucam unde a spus colegul bgd_puya , daca a rezolvat cu terenul.
                          Skypee™

                          Comment


                          • #73
                            dati`mi verdictu final va rog..si sa fim toti cei 10 insi ! maine ma voi duce o fuga si pe la alte baloane poate rezolv ceva !
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • #74
                              Eu sunt de acord oriunde la orice ora .
                              Skypee™

                              Comment


                              • #75
                                orinde si la ce ora si mai gasesc si baieti daca mai e nevoie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google