Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • san, iti multumim pentru constanta preocupare pentru mai binele copiilor aflati in dificultate si pentru solidaritatea cu actiunile clubului galatean !
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • San...multumim de sustinere...ma voi "ocupa" eu de banutii tai...apreciem.
      Last edited by valeriuciprian; 18 December 2010, 23:27.
      sigpic

      Comment


      • Multumim San pentru implicarea, alaturarea la programul nostru de ai ajuta pe micuti.

        Comment


        • Cumparaturile pe care le vom face astazi constituie sprijin indirect acordat micutilor. Nu uitati asta!

          Comment


          • Multumesc pentru aprecieri dar fac numai ce simt ca trebuie sa fac. Toata stima pentru initiativa voastra.
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • Facut inca o treaba buna pentru cei mai necajiti ca noi.
              San o parte din lucrurile de mai jos sunt ale tale.
              Asteptam pozele "oficiale" si Elena sa ne tii daca poti la curent cu ziua/zilele cand ajung copii de la Pechea in Galati si unde.
              Copii ne coloreaza viata.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Multumesc pentru cumparaturi. Sper sa ne vedem pina la anul nou si sa-mi platesc datoriile. Nu-mi place sa ma prina anul nou dator
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Azi am adaugat un strop de bunatate intr-un ocean. Nu ne ramane decat sa speram ca impreuna cu alte persoane care nu au trecut indiferente pe langa caravana fundatiei, sa fi contribuit cat de cat la imbunatatirea vietii copiilor care au nevoie de ajutor.
                  Eu azi am achizitionat un CD cu muzica instrumentala pt sarbatori. Cine care cum il vrea pt o auditie il pot imprumuta .
                  Attached Files
                  Last edited by sand'dana; 19 December 2010, 22:23.
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • ecouri

                    Dragi colegi, am primit luni un mesaj din partea doamnei Anca Chiosea si o parte din el e musai sa ajunga la voi, este ecoul bunatatii sufletului vostru
                    Sunt onorata sa va am aproape!

                    Sper sa va bucurati de sanatate si multumire sufleteasca si ma rog sa aveti parte de impliniri pe masura daruirii de care dati dovada. Imaginati-va cum ar fi lumea daca ar fi mai multi oameni ca dumneavoastra si colegii dumneavoastra de club!

                    Respect si ne scoatem palaria in fata unor astfel de oameni. Sa nu credeti ca Cineva, acolo sus nu vede ce faceti. Si sa nu credeti ca acei cineva mititei, de la Pechea, vor uita curand ce ati facut pentru ei!

                    Ganduri bune si sarbatori senine!

                    PS. Fiti din nou, va rugam, mesagerul nostru si spuneti "MULTUMESC!" tuturor!

                    Anca-Aurora Chiosea
                    Responsabil comunicare
                    Fundatia Inima de Copil
                    Galati, Romania
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Multumesc pentru gindurile bune trimise si ma bucur ca am putut participa (de la distanta) la actiunile organizate de LC-Gl.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • Multumim pentru cuvintele frumoase, fundatiei "Inima de copil"! Sa ne revedem cu bine la ... episodul 4.
                        App colegi, pe cand urmatoarea etapa?

                        Originally posted by sand'dana View Post
                        Dragi colegi...
                        Sunt onorata sa va am aproape!
                        Reciproca perfect valabila!

                        Comment


                        • Pai urmatoarea etapa e dupa ce facem celalalt calculator...nu?
                          Sau mergem pe varianta lui Elena cu zilele de nastere ale copiilor?Elena poti face rost de zilele de nastere sa vedem cam in ce luni sunt nascuti?
                          sigpic

                          Comment


                          • ma pot alatura si eu cu un monitor am si o unitate dar nu cred ca mai poate fi facuta

                            Comment


                            • Felicitari dragi colegi pentru implicare si la cat mai multe evenimente de acest gen....
                              SARBATORI FERICITE
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google