Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In curand voi preda fundatiei computerul promis. Daca mai doreste cieva sa ma insoteasca, sa scrie aici.
    Nu va fi si o revedere a micutilor ci o simpla formalitate de predare-primire intre reprezentantii fundatiei si mine. Oficiul va fi facut in numele Logan Club Galati.

    Comment


    • Oki , ma alatur. Cand hotarasti ziua, merg si eu.
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Donez pentru cine are nevoie... astept PM...
        Pozele sunt cu titlu informativ.
        Attached Files
        Last edited by vasile78; 27 September 2011, 15:47.

        Comment


        • Maine la ora 16:30 voi preda calculatorul reprezentantilor fundatiei "Inima de copil" la sediul din micro 20. Daca mai doreste cineva sa participe este invitatul meu.
          Vasile78 am retinut oferta. Maine am sa abordez subiectul. Te voi tine la curent.

          Comment


          • Bravo Mircea. Un copil/mai multi sa se bucure de acel calculator. Intalnirile cu acei copii au fost cu adevarat niste experiente care dau de gandit. Zilele frumoase petrecute cu ei au fost de neuitat. Din pacate nu voi putea merge, dar succes .
            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

            Comment


            • succes

              Am reusit sa ducem la bun sfarsit si aceasta actiune. Am primit multumiri atat din partea copiilor cat si a asistentelor, asistente care ne-au asigurat ca PC-ul va fi folosit si pentru educatia copiilor.
              Diploma primita incununeaza efortul si emotia noastra a tuturora.
              Attached Files

              Comment


              • Felicitari! Sa speram ca vom mai putea face alte asemenea gesturi pentru acesti copii minunati!

                Comment


                • 3 degetele de la o mana am fost azi prezenti la sediul din 19 al fundatiei "Inima de copil"
                  (gl_mmm, sand'dana si laureatu')

                  Pacat ca nu am avut o camera foto azi cu noi sa surprindem si sa va impartasim si voua mai mult din ce am vazut/ simtit. Zambete si multumiri din partea copiilor ! ! !

                  Sunt mandra ca am reusit impreuna finalizarea si a acestui target!
                  Sper sa nu fie ultimul !
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Mai cine poate uita vorba aceea.."banzaaaaaa" ;))
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Oare prietenii nostri din Pechea ... ce mai fac?

                      Comment


                      • O sa ma interesez si va dau de veste
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Hei, vin si eu hop top cu o propunere . Ma gandesc la o posibila noua actiunea catre copilasii de la Fundatia Inima de Copil. Asadar....ma gandesc si propun sa ne unim iarasi fortele si sa aducem copilasii la o piesa de teatru pentru copii. Eu pot vorbi cu cineva de acolo de o eventuala reducere.
                          Mmmm....batem palma? Vom mai vedea inca o data zambetul pe chipurile copilasilor? ;)
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • Salutare!
                            Revin cu noutati in legatura cu propunerea de a aduce copilasii de la fundatie la o piesa de teatru.
                            Am discutat asta seara cu o colega ce lucreaza in cadrul teatrului si in acelasi timp cu experienta in voluntariat, despre urmatoarele:
                            - pe 04.12.2011, ora 10:30 este piesa Sanziana si pepelea;
                            - 04.12.2011, ziua internbationala a persoanelor cu dizabilitati in cadrul caruia vor fi spectacole;
                            - la un grup de max 15 copii intrarea ar fi posibila sa fie gratuita sau costul 5 lei/copil;
                            - ramane sa mai discut zilele urmatoare cu o doaamna de la Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului despre festivitatile organizate pe 04.12.2011.

                            Ne mobilizam???
                            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                            Comment


                            • De la mine 50 lei;daca sun in localitate ma ofer cu masina.Discutam in privat si stabilim cum si ce.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • ganduri spre sarbatori

                                E dragut ca gandim convergent catre copii !
                                Si mai dragut e ca, la intalnirea aniversara 4 ani LoganClub Galati din aceasta seara, fara sa stim ce ai scris tu Simonica pe aici(si o sa ne gandim si la varianta propusa de tine), am deschis si noi din nou discutia si propunerea de a face ceva de Craciun, pentru copilasii din Pechea, de care suntem deja legati sufleteste. Fiti siguri ca si ei se gandesc la noi si probabil ca si-ar dori sa ne revada de sarbatori
                                Nu-i asa ca n-o sa ii dezamagim? Gandesc si eu un plan de bataie si cand am mai multe idei/ propuneri , revin sa strang "adeziunile". In principiu, un bun start ar fi sa stim pe cine ne putem baza pentru o noua actiune "Zambet de copil"
                                1. Sand'dana
                                2.
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.
                                7.
                                8.
                                .
                                .
                                .
                                .
                                Sunt pozitiva si optimista pentru ca stiu ca loganistii sunt inimosi, deci lista va fi mare
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google