Lepsa 27-29 august 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hai ca te-ai scos gurmandule.

    Comment


    • #92
      Originally posted by dan08 View Post
      @elena, drept pedeapsa ca nu ai observat florile care te inconjurau, ceea ce mi se pare ciudat pt o femeie (sau este ciudat ca un barbat sa le vada), iti cer sa numeri toate florile din imaginea alaturata si data viitoare sa imi spui cate erau.
      Ma intristezi Dane , n-am zis ca nu le-am observat ci doar ca, in acest weekend, le-am pus pe un loc secund fata de alte aspecte. Pe drumul inapoi dinspre tunel spre iesirea din rezervatie facusem un buchetel chiar foarte dragut cu floricele care sa le pun intr-o vaza, sa ne infrumuseteze masa, dar cand am patit-o le-am scapat in apa....Nu va grabiti sa etichetati un om si sa mai dati si cu biciul

      n-am nimic de demo .doar asa...pt. convingerile tale, atasez 2 poze
      Attached Files
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • #93
        nu etichetam...... tachinam. si cu biciul nu dau.... intr-un om ranit imi pare rau ca te-am intristat. nu asta mi-a fost intentia.
        Last edited by dan08; 31 August 2010, 10:16.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Atentie, gluma! Nu dati cu paru'!
          Postul #87, prima poza ... "Rapirea din Serai"??? ... ... pe perete! ... ... sau "peisaj cu caprioare"? ...
          Sunt rautacios ... si ciudos ... ca n-am fo' si io!

          PS Care scrii ma cu puncte-puncte ca m-am imbolnavit de ele ...
          Last edited by gl_mmm; 31 August 2010, 15:19.

          Comment


          • #95
            Da...observ de la un timp ca nu se mai stie de gluma...in fine ...poate va trece.
            Mircea aia e camera unde am stat eu...pe acel criteriu am ales-o...da sa il vezi pe Relu ce avea in camera
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by dan08 View Post
              ghips n-a recomandat??


              poze de la mine
              [ATTACH]212478[/ATTACH] [ATTACH]212479[/ATTACH][ATTACH]212480[/ATTACH] [ATTACH]212481[/ATTACH]
              [ATTACH]212482[/ATTACH] [ATTACH]212483[/ATTACH][ATTACH]212484[/ATTACH] [ATTACH]212485[/ATTACH]
              [ATTACH]212486[/ATTACH] [ATTACH]212487[/ATTACH][ATTACH]212488[/ATTACH] [ATTACH]212489[/ATTACH]
              [ATTACH]212490[/ATTACH] [ATTACH]212491[/ATTACH][ATTACH]212492[/ATTACH] [ATTACH]212493[/ATTACH]
              [ATTACH]212494[/ATTACH] [ATTACH]212495[/ATTACH][ATTACH]212496[/ATTACH] [ATTACH]212497[/ATTACH]
              [ATTACH]212498[/ATTACH] [ATTACH]212499[/ATTACH][ATTACH]212500[/ATTACH] [ATTACH]212501[/ATTACH]
              [ATTACH]212503[/ATTACH] [ATTACH]212504[/ATTACH][ATTACH]212505[/ATTACH] [ATTACH]212506[/ATTACH]
              [ATTACH]212507[/ATTACH] [ATTACH]212508[/ATTACH][ATTACH]212509[/ATTACH]
              hahaha Valeriu , in prima poza dormeai in pat cu jabulani
              frumos , frumos ca va`ti distrat , e un loc frumos acolo , multe veri am stat cu cortul la Gresu.

              Comment


              • #97
                Tac

                @dan08
                ...sorry ...sunt intr-o perioada de maxima sensibilitate... se mai intampla, nu pot fi chiar tot timpul cu zambetul pana la urechi...

                @valeriuciprian
                pana imi trece iau o pauza ...
                Last edited by gl_mmm; 31 August 2010, 15:20. Reason: la cerere
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • #98
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  hahaha Valeriu , in prima poza dormeai in pat cu jabulani
                  frumos , frumos ca va`ti distrat , e un loc frumos acolo , multe veri am stat cu cortul la Gresu.
                  Da ma Cata da cu alt Jabulani nou nout...ca ala de la Mioveni(ala oficial) nu l-am mai gasit si s-o suparat fiumi-o...si i-am luat altu nou de la Lepsa...mi-a zis sa nu il mai las in balcon ca iar il pierde
                  Elena...si noi ce vina avem?...hai fruntea sus si tot inainte...ca are grija viata sa ne-o traga din cand in cand...priveste partea plina a paharului.

                  Si vesti bune...Martin e iarasi fresh dupa febra facuta la Lepsa.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    VREAU filmuletul de sambata seara. se stie care. AMIN!
                    sigpic

                    Comment


                    • Si eu il vreau...amin
                      sigpic

                      Comment


                      • noi tot il pomenim, hai d-zeu sa-l ierte ca vad ca nu il are nimeni
                        s-a dat de poamana la lepsa? aaa, s-a dat bautura pe jos si pe...masa... si totodata a fost pomenit si aparatul de fotografiat al lui valeriu
                        sigpic

                        Comment


                        • pan' la Relu, s-ar putea ca in weekend sa vin eu ( Buhusi ), ma tem insa ca sandaua mea nu face fata cerintei din citat

                          Originally posted by nsa View Post
                          Relu, cand vii in Bacau eu il tin pe Sorin si tu il calci cu autobuzul
                          Last edited by sand'dana; 1 September 2010, 15:45. Reason: mentiuni
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Da Elena, nu strica masina pe Sorin. Eu ma gandesc mai repede la o basculanta ceva sa il fragezeasca bine Stiu, il iau la serviciu sa il pun pe pista cand aterizeaza Boeing-ul
                            Daca ajungi prin zona noastra da-ne un semn, sa facem o intalnire speciala la o cafea. Iti trimit pe privat nr. de telefon si o adresa de mail.

                            Comment


                            • ai cunostinte in buhuhusi elena???
                              sigpic

                              Comment


                              • Da ce aveti bre cu mine,ce v-am facut.Tot timpul va luati de oamenii mai sensibili.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google