Logan Club Galati La Operatiunea "Porti Deschise Brainstorming" Tulcea 20-21.nov.2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    baieti imi cer scuze ca v-am incurcat , dar evenimentul sa anulat din diverse motive , mai ales lipsa comunicarii cu star service , azi fiind duminica il voi anula de acum ca sa va puteti face alte planuri , nu are rost sa va tin incurcati.
    mii de scuze...

    sigpic

    Comment


    • #32
      Raspund prima, ca din punctul meu de vedere nu e nici o problema, mai ales ca eu aveam o rezerva, nu avea cine sa-mi tina locul vineri si eram asa ...intr-o dunga ...Oricum stirea este postata din timp astfel ca nu cred sa fie vreo problema nici pt. ceilalti.
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • #33
        apreciez faptul ca nu ma injurati

        sigpic

        Comment


        • #34
          Aruncati cu oua si rosii in SoNyKeL! E numai vina lui! )

          Lasa Sony, poate mai fi si alte ocazii
          sigpic

          Comment


          • #35
            Stai linistit Sonykel, nu trebuie sa te invinuiesti asa a fost sa fie lasa ca vor mai fi si alte ocazii sa ne gasim, regasim.

            Comment


            • #36
              Originally posted by SoNyKeL View Post
              apreciez faptul ca nu ma injurati
              Frumos ar fi sa ne despagubesti moral...venim la tine toti de vineri
              Hai ca glumisi...asta e...nu se mai poate nu se mai poate...data aviatoare.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Mie imi pare rau ca nu se mai tine ... ata ete! Beau singur Jack-ul ...

                Comment


                • #38
                  hehehe. ca pe valurile marii , am stat din nou la discutii cu cei de la Star Service si :
                  Revin cu vesti bun , evenimentu se va tine pentru ziua de sambata.

                  In cursul zilei de azi voi afisa si programul ceva mai simplist...

                  8:00 – Adunarea si organizarea in parcare
                  9:00 – Inceperea programului.
                  1. Schimbatu rotii in viteza (9:00 - 10:30)
                  2. Proba indemanare cu masinile noastre (11:00 - 14:00)
                  3. Pauza (masa-gratar) 14:30-15:30
                  4. Proba parcare laterala intre 2jaloane (ceva simplu) (15:30-16:30)
                  Probabil vor mai fi si cateva chestii surpriza , adica altfel de probe sau traznai.



                  Haideti sa reincepem sa facem lista si sa-mi ziceti care vreti cazare pentru sambata noapte.
                  Pretul pentru cazare va fi de maxim 50 Ron pe persoana ! In functie de cati vor dorii cazare va fi pretul mai mic.

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Sonykell...are ceva daca eu vin sambata la show si apoi seara plec..?:-s ..ca bani de cazare nu am si am o matusa la isaccea si raman la ea...:|??
                    Last edited by gl_mmm; 15 November 2010, 13:34. Reason: Nu mai scrie mIRC, te rog! Nu aici!
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • #40
                      nu are nimic... trecete pe lista pe acel topic

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Blugi si geaca noi, sau Tulcea!? Asta-i dilema! Teroristului sef ii cam este indiferent!
                        Asa ca ... Tulcea sa fie! Uraaa

                        Comment


                        • #42
                          pai hai ma dunarenilor sa va vad pe liste... si sa nu uitati de jack-ul ala.

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Creca treaba cu jack-ul s-a sucit...avem de primit
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Hai Galatiu'! Sus pe lista!

                              Comment


                              • #45
                                mircea vezi ca am reinceput lista asa ca daca nu-i cu suparare trecetiva.
                                eu o pastram pe aceeasi , dar fiind ``frecusu`` cu facem nu facem m-am gandit ca poate nu mai sunteti aceeasi pe lista.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google